REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Anna Trzcińska, Dachser Sp. z o.o.: U konkurencji najbardziej cenię etykę

Subskrybuj nas na Youtube

REKLAMA

REKLAMA

Na pytania z naszego kwestionariusza odpowiada: Anna Trzcińska, Kierownik Oddziału Warszawa, Dachser Sp. z o.o.

1. Moją pierwszą pracę wspominam jako ekscytujące zderzenie teorii z praktyką – okazało się, że wykresy Ganth’a można zastosować do każdego działania.
2. W obecnej firmie pracuję bo lubię brać czynny udział w procesach tworzenia. Lubię projektować i budować katedry.
3. Kryzys zmusza mnie do wnikliwej analizy kosztów i wdrażania działań optymalizujących najdrobniejsze procesy.
4. U konkurencji najbardziej cenię etykę w prowadzonym biznesie
5. Największe zagrożenie dla mojej branży to zbudowanie i zastosowanie teleportera
6. Największe szanse dla mojej branży upatruję w holistycznym spojrzeniu na zagadnienia logistyczne obecnych i potencjalnych klientów i zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych.
7. Najchętniej zatrudniam osoby o wysokim poziomie odpowiedzialności, które chcą pracować.
8. Moją największą wadą jest perfekcjonizm.
9. Moją największą zaletą jest wysoki poziom zaangażowania we wszystko co robię.
10. Gdyby nie logistyka to prawdopodobnie byłabym weterynarzem. 

REKLAMA

Zobacz inne kwestionariusze

11. Mój dotychczasowy największy sukces zawodowy to utrzymanie dobrych relacji biznesowych z klientem przez okres 15 lat.
12. Gdy jestem zestresowana to najchętniej oddaję się kontaktowi z naturą i obserwacji ptaków.
13. U współpracowników najbardziej nie lubię kłamstwa, braku odwagi cywilnej i nierzetelności.
14. U współpracowników najbardziej cenię uczciwość i zaangażowanie.
15. Najlepiej odpoczywam w lesie, nad wodą, obserwując ptaki.
16. Nie wyobrażam sobie pracy bez black berry i różnorodności zadań.
17. Każdy dzień rozpoczynam od śniadania, wiadomości w radio w drodze do pracy oraz kawy przy biurku.
18. Udając się na urlop wybieram transport samochodowy.
19. W moim domu za łańcuch dostaw odpowiada ‘naczelny” logistyk.
20. W Internecie zawsze czytam ostatnie informacje ekonomiczne, kursy walut, a wieczorem przeglądam strony związane ze spędzaniem wolnego czasu.
21. Najwięcej nauczyłam się aktywnie pracując przy różnych projektach prowadzonych wewnątrz firmy.
22. Pieniądze to dla mnie środek do zaspokojenia potrzeb rozumianych wielorako.

Dachser Sp. z o.o.

REKLAMA

Dachser Sp. z o.o. w Polsce reprezentuje międzynarodowego operatora logistycznego Dachser GmbH & Co. KG. Firma została założona w 1930 roku w Kempten (Bawaria/Niemcy) przez Thomasa Dachsera. Obecnie grupa DACHSER liczy 315 oddziałów na całym świecie,  232  w Europie i  8 w Polsce. Tworzą one międzynarodową  i krajową sieć terminali dystrybucyjnych. Dachser specjalizuje się w transporcie ładunków drobnicowych, przewozie ładunków częściowych (LTL) i całopojazdowych (FTL) oraz usługach magazynowania i konfekcjonowania towarów (logistyka kontraktowa).

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Firmę wyróżnia innowacyjny system informatyczny, wspólny dla wszystkich oddziałów Dachser. Atutem firmy jest dynamicznie rozwijająca się sieć połączeń drobnicowych na terenie Europy. Sieć spedycji lotniczej i morskiej zapewnia połączenie z całym światem. DACHSER to jeden z niewielu operatorów logistycznych, który skutecznie łączy globalny zasięg, ogromną skalę operacji z elastycznością  i spersonalizowaną obsługą.

Poznaj innych menadżerów z branży TSL - Kliknij tutaj

Zapisz się na newsletter
Wszystko, co ważne dla każdego kierowcy. Zmiany przepisów, mandaty, testy aut, moto porady i wiele innych. Bądź na czasie z tym, co dzieje się w świecie motoryzacji, zapisz się na nasz newsletter.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Moto
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
KGP: 106 002 interwencji, 389 wypadków drogowych, 27 ofiar śmiertelnych. [Podsumowanie tygodnia]

Komenda Główna Policji opublikowała najświeższe dane dotyczące interwencji policjantów za weekend. Poniżej znajduje się podsumowanie ostatniego tygodnia. Policjanci w ubiegłym tygodniu przeprowadzili 106 002 interwencji. Byli wzywani do 389 wypadków drogowych.

Ekologiczny samochód może być droższy od normalnego, uważają teraz polscy posiadacze aut. O ile więcej za niego są skłonni zapłacić

Podejście Polaków do tego, czy ich nowe auto będzie miało rozwiązania ekologiczne czy też nie, widoczne jest w gotowości do poniesienia wyższych kosztów w imię bardziej przyjaznych środowisku technologii. Już co trzeci uważa, że samochód ekologiczny może być droższy niż standardowy.

Ekologiczne auto? Ponad połowa Polaków nie dopłaciłaby do niego

Czy ekologiczność samochodu to dla Polaków ważny czynnik i element decyzyjny przy zakupie? Ponad jedna trzecia ankietowanych w badaniu przeprowadzonym przez Santander Consumer Multirent byłaby w stanie dopłacić do takiego pojazdu.

Bezpieczeństwo na opak – dlaczego polskie drogi z pierwszeństwem są sztucznie spowalniane?

Na polskich drogach coraz częściej mamy do czynienia z sytuacją, w której bezpieczeństwo planowane jest wbrew logice inżynierii ruchu drogowego. Droga z pierwszeństwem powinna gwarantować płynność. Czas na rewizję praktyk inżynierii drogowej.

REKLAMA

System e-TOLL - co zrobić w przypadku nieuzasadnionego mandatu?

Cyfryzacja w działalności transportowej to duże ułatwienie. Wciąż jednak zdarzają się pomyłki. Zdarzyło Ci się dostać mandat, pomimo uiszczonej opłaty za przejazd autostradą? Sprawdź, co należy zrobić w przypadku niesłusznego mandatu.

KGP: 110 588 interwencji, 460 wypadków drogowych, 24 ofiary śmiertelne. [Podsumowanie tygodnia]

Komenda Główna Policji opublikowała najświeższe dane dotyczące interwencji policjantów za weekend. Poniżej znajduje się podsumowanie ostatniego tygodnia. Policjanci w ubiegłym tygodniu przeprowadzili 110 588 interwencji. Byli wzywani do 460 wypadków drogowych.

Transport ostatniego etapu – czy elektryczne pojazdy to klucz do efektywności?

Choć to tylko końcowy odcinek drogi, „ostatnia mila” bywa najdroższym elementem całego łańcucha dostaw – potrafi pochłonąć od 40[1] do nawet 53[2] procent jego kosztów. W erze błyskawicznego e-commerce i rosnących oczekiwań klientów dotyczących tempa oraz elastyczności dostaw, wyzwania logistyczne mnożą się. Dodatkowo nowe przepisy o Strefach Czystego Transportu ograniczają możliwość korzystania z pojazdów spalinowych, zmuszając firmy do modernizacji flot i inwestowania w nisko- lub zeroemisyjne rozwiązania. Wszystko to sprawia, że skuteczne zarządzanie dostawami na ostatnim etapie wymaga dziś nie tylko sprawności operacyjnej, ale także innowacyjnego podejścia i zrównoważonych technologii.

KGP: 110 999 interwencji, 427 wypadków drogowych, 17 ofiar śmiertelnych. [Podsumowanie tygodnia]

Komenda Główna Policji opublikowała najświeższe dane dotyczące interwencji policjantów za weekend. Poniżej znajduje się podsumowanie ostatniego tygodnia. Policjanci w ubiegłym tygodniu przeprowadzili 110 999 interwencji. Byli wzywani do 427 wypadków drogowych.

REKLAMA

Samochody elektryczne potrzebują teraz tyle prądu co wszystkie ładowane w Polsce smartfony. Co będzie z zapotrzebowaniem na energię elektryczną gdy będzie ich milion

Obecnie wszystkie jeżdżące po polskich drogach auta elektryczne potrzebują tyle samo prądu co smartfony. Gdyby jednak w Polsce było milion elektryków, co według prognoz może nastąpić za pięć-siedem lat, i wszystkie one ładowały się w tym samym momencie, obciążenie systemu elektroenergetycznego z tego tytułu wyniosłoby 15,2 procent.

To już pewne: będą zmiany w cenach za badania techniczne pojazdów. Co czeka kierowców i stacje kontroli pojazdów

Jak informuje resort, jeszcze w grudniu 2024 roku złożono wniosek o wpisanie projektu ustawy do wykazu prac legislacyjnych Rady Ministrów. Ma ona na celu całkowitą rewolucję w opłatach za badania techniczne samochodów i innych pojazdów.

REKLAMA