REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Audi zmodernizowało modele A6 i A7

Subskrybuj nas na Youtube
Audi A6 2017
Audi A6 2017
Audi

REKLAMA

REKLAMA

Audi A6 oraz A7 zostały poddane niewielkim modyfikacjom. Minimalnym zmianom poddano ich wygląd, a we wnętrzu pojawiły się nowe materiały wykończeniowe i aplikacje multimedialne.

Jakość, stylistyka i technika - to najważniejsze, sprzedażowe argumenty modeli Audi klasy wyższej. Nowy rok modelowy przyniósł ich kolejne udoskonalenie. Patrząc na zewnętrzne zmiany w obu samochodach zauważyć można, że skupiają się one na stylistycznym podkreśleniu linii poziomych. W odniesieniu do Audi A6 i Audi A6 Avant, mocne kontury otaczają wloty powietrza w przednim zderzaku, a same wloty są podzielone czarną, błyszczącą, poziomą listwą. Progi pojazdu oraz zderzak tylny także mają bardziej ostre, wyraziste kształty, a nowy dyfuzor zgrabnie wykańcza dolną część tyłu.

REKLAMA

W ramach opcjonalnego pakietu wyposażenia S line, Audi A6 zyskało teraz nową osłonę chłodnicy o czarnej, matowej konstrukcji, której użebrowanie błyszczy jednak chromem. Chromowane listwy podkreślają też kształt bocznych wlotów powietrza, a w wersji wyposażenia z systemem adaptive cruise control, dodatkowo dodano chromowane pierścienie.

Zobacz też: Audi Q3 otrzyma silnik o mocy 367 KM !

REKLAMA

Dwa nowe, wyraziste kolory lakierów - czerwony Matador i zielony Gotland - odświeżają paletę barw Audi A6 i Audi A7. Zieleń Gotland jest dostępna również dla modeli w wersji S. Kolor brązowy Java - do tej pory zastrzeżony wyłącznie dla Audi A6 allroad – można teraz zamówić także dla Audi A6, A6 Avant i A7 Sportback. Dwa nowe wzory felg dla wersji Limousine i Avant i aż trzy dla modelu A7 Sportback, uzupełniają całą ofertę.

Opcjonalnie, Audi proponuje nowe aplikacje wewnątrz – to elementy ze srebrnego aluminium Elipse lub brzozowego, naturalnego drewna w kolorze szarego agatu. Ta druga opcja dostępna jest też dla Audi S6 i Audi S7.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zobacz też: Sportowe Audi SQ7 - trzy turbosprężarki i 435 KM mocy!

REKLAMA

Opcjonalne wyposażenie wszystkich wersji A6 i A7 oferuje teraz jeszcze więcej systemów z zakresu connectivity i entertainment. Dzięki dostępnej tu aplikacji Audi smartphone interface, na monitorze systemu MMI wyświetlić można dopasowane do potrzeb klienta środowiska Apple Car Play lub Android Auto. Nowością w obu modelach jest też funkcja zgodnego ze standardem Qi, indukcyjnego ładowania telefonu za pośrednictwem Audi phone box. Rozrywkę pasażerom tylnych siedzeń zapewniają zintegrowane z samochodem dwa tablety Audi tablets, które można wyjąć i używać również na zewnątrz pojazdu.

W przypadku A6 allroad quattro, podkreślenie charakterystycznych, wizualnych różnic ma na celu wzmocnienie off-roadowego charakteru tego samochodu. Dla wszystkich wersji silnikowych dostępny jest opcjonalny, bogaty pakiet Advanced. Jego elementami są m.in. nowy kolor brązowy Soho, nowy odcień strukturalnej szarości dla zewnętrznych elementów z tworzyw sztucznych, 20-calowe felgi oraz stały napęd na cztery koła quattro ze sportowym mechanizmem różnicowym. We wnętrzu pojazdu, pakiet oferuje pokryte wysokiej jakości skórą Valcona sportowe fotele. Kolor skóry - brązowy Santos z nowymi srebrnymi, kontrastującymi szwami - współgra z aplikacjami dekoracyjnymi o barwie srebrnego aluminium Elipse lub naturalnego, brzozowego drewna w kolorze szarego agatu. Dywaniki wykonano z weluru.

Zobacz też: Którą wersję Audi A6 3.0 TDI wybrać - Avant, Allroad czy Limousine?

Źródło: materiały prasowe Audi

Audi A6 2017
Audi
Audi A6 2017
Audi
Zapisz się na newsletter
Wszystko, co ważne dla każdego kierowcy. Zmiany przepisów, mandaty, testy aut, moto porady i wiele innych. Bądź na czasie z tym, co dzieje się w świecie motoryzacji, zapisz się na nasz newsletter.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

REKLAMA

Moto
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Branża motoryzacyjna w kryzysie, coraz więcej restrukturyzacji

Branża motoryzacyjna w Polsce i Europie przeżywa poważny kryzys – w 2024 roku zlikwidowano 54 tys. miejsc pracy, najwięcej od czasu pandemii. Według raportu MGBI wzrosła też liczba postępowań restrukturyzacyjnych do 141, co pokazuje, że firmy coraz częściej szukają ratunku poza upadłością.

CANARD uruchomiło dwa nowe fotoradary [mapa fotoradarów, taryfikator mandatów, punkty karne]

Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym uruchomiło w zeszłym tygodniu dwa nowe fotoradary. Gdzie znajdują się nowo uruchomione fotoradary? Jakie są ograniczenia na drogach? Z jakimi konsekwencjami powinni liczyć się kierowcy za przekroczenie prędkości?

Bezpłatna komunikacja zamiast biletów i rowerów miejskich? Czas na odważne decyzje w polskich miastach

Czy naprawdę warto utrzymywać system biletowy, skoro i tak w ponad 68% ( 2025 roku może to być jeszcze więcej) pokrywamy koszty transportu publicznego z budżetów miast? A może pora na poważną debatę o całkowicie bezpłatnej komunikacji miejskiej w Polsce?

KGP: 106 002 interwencji, 389 wypadków drogowych, 27 ofiar śmiertelnych. [Podsumowanie tygodnia]

Komenda Główna Policji opublikowała najświeższe dane dotyczące interwencji policjantów za weekend. Poniżej znajduje się podsumowanie ostatniego tygodnia. Policjanci w ubiegłym tygodniu przeprowadzili 106 002 interwencji. Byli wzywani do 389 wypadków drogowych.

REKLAMA

Ekologiczny samochód może być droższy od normalnego, uważają teraz polscy posiadacze aut. O ile więcej za niego są skłonni zapłacić

Podejście Polaków do tego, czy ich nowe auto będzie miało rozwiązania ekologiczne czy też nie, widoczne jest w gotowości do poniesienia wyższych kosztów w imię bardziej przyjaznych środowisku technologii. Już co trzeci uważa, że samochód ekologiczny może być droższy niż standardowy.

Ekologiczne auto? Ponad połowa Polaków nie dopłaciłaby do niego

Czy ekologiczność samochodu to dla Polaków ważny czynnik i element decyzyjny przy zakupie? Ponad jedna trzecia ankietowanych w badaniu przeprowadzonym przez Santander Consumer Multirent byłaby w stanie dopłacić do takiego pojazdu.

Bezpieczeństwo na opak – dlaczego polskie drogi z pierwszeństwem są sztucznie spowalniane?

Na polskich drogach coraz częściej mamy do czynienia z sytuacją, w której bezpieczeństwo planowane jest wbrew logice inżynierii ruchu drogowego. Droga z pierwszeństwem powinna gwarantować płynność. Czas na rewizję praktyk inżynierii drogowej.

System e-TOLL - co zrobić w przypadku nieuzasadnionego mandatu?

Cyfryzacja w działalności transportowej to duże ułatwienie. Wciąż jednak zdarzają się pomyłki. Zdarzyło Ci się dostać mandat, pomimo uiszczonej opłaty za przejazd autostradą? Sprawdź, co należy zrobić w przypadku niesłusznego mandatu.

REKLAMA

KGP: 110 588 interwencji, 460 wypadków drogowych, 24 ofiary śmiertelne. [Podsumowanie tygodnia]

Komenda Główna Policji opublikowała najświeższe dane dotyczące interwencji policjantów za weekend. Poniżej znajduje się podsumowanie ostatniego tygodnia. Policjanci w ubiegłym tygodniu przeprowadzili 110 588 interwencji. Byli wzywani do 460 wypadków drogowych.

Transport ostatniego etapu – czy elektryczne pojazdy to klucz do efektywności?

Choć to tylko końcowy odcinek drogi, „ostatnia mila” bywa najdroższym elementem całego łańcucha dostaw – potrafi pochłonąć od 40[1] do nawet 53[2] procent jego kosztów. W erze błyskawicznego e-commerce i rosnących oczekiwań klientów dotyczących tempa oraz elastyczności dostaw, wyzwania logistyczne mnożą się. Dodatkowo nowe przepisy o Strefach Czystego Transportu ograniczają możliwość korzystania z pojazdów spalinowych, zmuszając firmy do modernizacji flot i inwestowania w nisko- lub zeroemisyjne rozwiązania. Wszystko to sprawia, że skuteczne zarządzanie dostawami na ostatnim etapie wymaga dziś nie tylko sprawności operacyjnej, ale także innowacyjnego podejścia i zrównoważonych technologii.

REKLAMA