REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

łańcuch dostaw

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Zrównoważony rozwój - wyzwanie dla dostawców Volkswagena

Niemcy sprawdzą czy firmy należące do łańcucha dostawców spełniają wymogi w kwestii przestrzegania praw człowieka i ochrony środowiska. Audyty startują 1 lipca 2019 roku.

Polski eksport i logistyka odporne na kryzys

Przez kryzys gospodarczy w 2012 roku koniunktura w większości krajów Unii Europejskiej uległa pogorszeniu. Jednak w Polsce, eksport rósł. 

Produkcja Nissana - nowy model powstanie w Barcelonie

Nissan będzie produkował od 2014 r. nowy samochód osobowy w swojej fabryce w Barcelonie. Ale to nie jedyna inwestycja Nissana w Hiszpanii.

Kontrola biznesowa w procesie produkcji i logistyki

W ramach systemu Planowania Zasobów Przedsiębiorstw (z ang. ERP) warto zbudować odpowiedni system kontroli biznesowej. Nawet gdy poszczególne procesy wydają się działać optymalnie.

REKLAMA

Czy kody 2D (kody QR) zrewolucjonizują logistykę?

Kody dwuwymiarowe, nazywane w skrócie 2D, stają się coraz bardziej popularne o czym świadczą zarówno spadające ceny urządzeń do ich odczytów, jak i rosnąca liczba dostępnych w Internecie skryptów pozwalających na wygenerowanie własnego kodu.

Terminale intermodalne to przyszłość łańcuchów dostaw

Pod koniec kwietnia uruchomiono terminal intermodalny firmy ATC Rail. Uruchomienie nowego terminalu kontenerowego w Poznaniu z pewnością usprawni procesy dystrybucyjne firm zlokalizowanych na terenie Wielkopolski, a w przepływach towarów pomiędzy portami morskimi a siecią drogową.

FAMUR będzie korzystał z elektronicznej platformy zakupowej

FAMUR, producent maszyn i urządzeń dla górnictwa, wdrożył i uruchomił elektroniczną platformę zakupową. To narzędzie będzie wykorzystywane przez obecnych i potencjalnych dostawców podzespołów i usług.

Jak zarządzać ryzykiem operacyjnym w dostawach towarów w czasie wzmożonego ruchu towarowego?

Sprawny obieg informacji, szybkość reakcji, kompetencje pracowników i właściwy dobór sprzętu to tylko niektóre elementy istotne dla zarządzania ryzykiem w procesie logistycznym – pisze Radosław Moryń, dyrektor PEKAES SA.

REKLAMA

REKLAMA