REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Pakiety serwisowe dla samochodów

Pakiety serwisowe dla samochodów.
Pakiety serwisowe dla samochodów.
Skoda

REKLAMA

REKLAMA

Przedsiębiorcy korzystający z leasingu samochodu coraz częściej decydują się również na korzystanie z oferty pakietów serwisowych.

Czym charakteryzują się pakiety serwisowe?

REKLAMA

Komfort związany z korzystaniem z samochodu w dobrym stanie technicznym i z gwarancją na kilka lat jest kluczowy dla użytkowników aut. Bez względu na formę finansowania auta – zakup za gotówkę, na kredyt lub w leasingu – Volkswagen Leasing, z myślą o wygodzie klientów kupujących samochody Grupy Volkswagen, już dwa lata temu wprowadził do oferty pakiety serwisowe. Zapewniają one przewidywalność kosztów przeglądów i ewentualnych napraw, a tym samym pozwalają na racjonalne zaplanowanie wydatków nawet na okres 5 lat.

REKLAMA

– Pierwsze pakiety serwisowe wprowadziliśmy w 2012 roku dla marki Audi i Volkswagen Użytkowe, a rok później – dla ŠKODY i SEAT-a. W najbliższym czasie pakiety serwisowe będą też dostępne dla marki Volkswagen osobowe. Tylko w pierwszej połowie 2014 roku klienci zdecydowali się na zakup 2 400 pakietów serwisowych, a ich popularność wciąż rośnie – mówi Rafał Wilczek, kierujący Zespołem Centrum Technicznego Volkswagen Leasing – Nasze Centrum Techniczne jest dostawcą obsługi serwisowej, a wszelkie naprawy w ramach pakietów wykonywane są przez Autoryzowanego Partnera Serwisowego, przy użyciu oryginalnych części i zachowaniu najwyższych standardów jakości. Dla klientów oznacza to, że przy odsprzedaży samochodu ich pojazd będzie miał wyższą wartość.

Zobacz też: Programy do zarządzania flotą samochodową

Pakiety serwisowe także dla klientów indywidualnych

Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, w zależności od swoich potrzeb, mogą wybrać jeden z dwóch – lub trzech, w przypadku ŠKODY – pakietów serwisowych. Każdy z nich obejmuje inne czynności serwisowe, choć dla wszystkich pakietów wspólny jest bazowy zakres prac, oparty na zaleceniach producenta:

• wymiana oleju i podkładki korka oleju,
• wymiana filtrów (oleju, paliwa, powietrza oraz filtra przeciwpyłkowego),
• wymiana płynu hamulcowego,
• wymiana świec zapłonowych.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Pakiet rozszerzony dodatkowo obejmuje wymianę: piór wycieraczek, tarcz i klocków hamulcowych, szczęk, cylinderków i bębnów hamulcowych oraz sprzęgła. Dodatkowo elementy te zostaną także naprawione poza okresowymi obowiązkowymi kontrolami w czasie obowiązywania gwarancji i po jej zakończeniu.

Zobacz też: Kiedy warto skorzystać z wynajmu długoterminowego?

REKLAMA

– Większość klientów korzystających z pakietów serwisowych to mikroprzedsiębiorcy, najczęściej prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, choć są również użytkownicy niewielkich flot i osoby indywidualne – wyjaśnia Rafał Wilczek.
We wszystkich pakietach klienci otrzymują preferencyjne stawki na części i usługi. W przypadku finansowania zakupu samochodu poprzez kredyt lub leasing, koszt pakietu można dołączyć do miesięcznych rat. Wszystkie przeglądy nabywcy mogą wykonać w każdym Autoryzowanym Serwisie danej marki Grupy Volkswagen w Polsce, bez względu na to, u którego dealera zakupili pakiet. Dodatkowym atutem jest wygodne dla użytkowników bezgotówkowe rozliczenie napraw.

– Klient ma świadomość, kiedy i z jaką częstotliwością wymienia elementy czy płyny eksploatacyjne w użytkowanym samochodzie, może więc zmienić pakiet serwisowy na najbardziej opłacalny przy danym przebiegu i stopniu zużycia części. Pakiety serwisowe są skonstruowane tak, aby dawały naszym klientom jak największy komfort, poczucie bezpieczeństwa i świadomość niezawodności samochodów z Grupy Volkswagen – podkreśla Rafał Wilczek.

Źródło: Materiały prasowe Volkswagen Leasing

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Moto
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Pościg za kierowcą BMW. Zatrzymany posiada dożywotni zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi

Tuż po północy (26.07) w Siedlcach doszło do pościgu za kierowcą BMW. Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach prowadzili pościg za samochodem jadącym bez tablic rejestracyjnych. Kierowca pomimo poleceń policjantów nie reagował i podjął próbę ucieczki.

Potracił rowerzystę, który zaczepił się o dach auta, pojechał dalej

Do niecodziennego zdarzenia doszło na przedmieściach Walencji. Kierowca furgonetki potrącił rowerzystę, który następnie ugrzązł na dachu samochodu. Mężczyzna nie zatrzymał się, aby pomóc poszkodowanemu, uciekł z miejsca wypadku. Chwilę później został zatrzymany przez funkcjonariuszy hiszpańskiej żandarmerii (Guardia Civil).

Więcej płatnych dróg i autostrad? Rząd pracuje nad nowymi przepisami

W wykazie prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów pojawił się projekt rozporządzenia w sprawie dróg krajowych lub ich odcinków, na których pobiera się opłatę elektroniczną, oraz wysokości stawek opłaty elektronicznej. Chodzi o rozszerzenie sieci dróg płatnych.

Zmiany dotyczące obowiązkowej konfiskaty pojazdów nietrzeźwych kierowców najwcześniej po wakacjach

We wtorek, 23 lipca rząd miał zająć się przygotowanym przez resort sprawiedliwości projektem nowelizacji Kodeksu karnego, Kodeksu postępowania karnego oraz ustawy o wspieraniu i resocjalizacji nieletnich. Chodzi o zmianę przepisów dotyczących konfiskaty aut prowadzonych przez nietrzeźwych kierowców.

REKLAMA

Czy samochód powypadkowy może być odpadem?

Jakie są przesłanki aby uznać, że jakiś przedmiot lub substancja jest odpadem? Co w przypadku importu elektrośmieci np. samochodów powypadkowych?

Od 1 lipca 2024 r. nowe zasady przywozu samochodów osobowych

Od 1 lipca 2024 r. obowiązują nowe zasady przywozu samochodów osobowych do Polski zarejestrowanych na Białorusi. Sprawdź, jakie warunki muszą spełniać pojazdy, które mogą wjeżdżać do Polski.  Chodzi o rozporządzenie Rady Unii Europejskiej dotyczące poszerzenia zakresu i katalogu podmiotów środków ograniczających w związku z sytuacją na Białorusi i udziałem Białorusi w agresji Rosji wobec Ukrainy.

Dwaj bracia zginęli w wypadku motocyklowym, nie mieli kasków

Do tragicznego wypadku doszło w Jemiołowie (woj, lubuskie). Dwaj bracia jechali motocyklem i uderzyli w zaparkowany samochód. Obaj mężczyźni nie żyją. Okoliczności bada policja i prokuratura. 

Parkując uszkodziła 10 samochodów

Pech, nieostrożność, a może nietrzeźwość? 41-letnia mieszkanka Olsztyna, usiłując zaparkować samochód na osiedlowej uliczce uszkodziła… 10 samochodów. Kobieta nie chciała przebadać się alkomatem.

REKLAMA

Czy w aucie trzeba mieć przy sobie dowód rejestracyjny?

Zostałeś zatrzymany do kontroli? Sprawdź, jakie dokumenty musisz przy sobie posiadać. Dowód rejestracyjny, prawo jazdy i aktualne ubezpieczenie OC są jednymi z najważniejszych dokumentów każdego kierowcy.

Badanie: 72 proc. przy zakupie używanego samochodu kieruje się jego ceną

Przy wyborze używanego auta, każdy kupujący bierze pod uwagę inne czynniki. Niezależnie od tego jaki model jest w centrum zainteresowania kupującego, i tak najczęściej branym czynnikiem przy wyborze auta jest jego cena. Model i marka samochodu schodzą na dalszy plan.

REKLAMA