REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Najmocniejsze żarówki halogenowe Philips

Subskrybuj nas na Youtube
Żarówki Philips noc jazda samochodem
Żarówki Philips noc jazda samochodem
Philips

REKLAMA

REKLAMA

Aby poprawić widoczność po zmroku w trakcie jazdy autem, warto zainwestować w lepsze żarówki. Philips przygotował najmocniejszą ich odmianę w swojej gamie o nazwie X-TremeVision+130%.

Żarówki Philips X-TremeVision+130%: lepszy wygląd i skuteczność działania

Tej jesieni Philips obchodzi 100-lecie swojej działalności i wprowadza nową linię innowacyjnych halogenowych żarówek samochodowych: X-TremeVision+130% i WhiteVision. Firma wprowadza innowacje lamp halogenowych, które wciąż stanowią znaczną część rynku.

REKLAMA

Philips X-TremeVision+130% : parametry

Nowa generacja żarówek do reflektorów samochodowych Philips X-TremeVision+130% zapewnia aż do 130 proc. więcej światła w porównaniu ze standardowymi żarówkami samochodowymi. Dzięki tej innowacji kierowcy widzą na odległość do 45 metrów większą niż w przypadku zwykłych reflektorów halogenowych. Przy prędkości 80 km/h oznacza to aż dwie dodatkowe sekundy na dostrzerzenie przeszkody i reakcję na potencjalne niebezpieczeństwo na drodze.

Zobacz też: Żarówki z efektem xenon: Phlips WhiteVision

REKLAMA

Żarówka halogenowa Philips X-TremeVision+130% świeci o 20 proc. bielszym światłem o temperaturze barwowej 3700 K. Dzięki temu nie tylko wygląda stylowo, lecz także łączy komfort jazdy z optymalnym bezpieczeństwem. Opatentowana technologia powlekania trzeciej generacji (Philips Gradient CoatingTM) pozwala uzyskać wyższą temperaturę barwową i mocniejsze światło. Dzięki temu nowa żarówka zapewnia lepsze postrzeganie kontrastu z daleka i większy komfort podczas jazdy nocą. 

To, co również wyróżnia zaawansowaną technologicznie żarówkę Philips X-TremeVision+130% to niezwykle precyzyjna geometria żarnika, wysokociśnieniowe wypełnienie gazem (13 barów), precyzyjna powłoka i wysokiej jakości szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV. Dzięki temu nowa żarówka gwarantuje nie tylko wydajność, lecz także bezkonkurencyjną trwałość - aż do 450 godzin (H4 i H7 testowane przy standardowym napięciu 13,2 V). Jest to znacznie więcej niż w przypadku konkurencyjnych rozwiązań w ka­tegorii oświetlenia zapewniającego zwiększoną ilość światła.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Philips X-TremeVision+130% : cena

Philips X-TremeVision+130% dostępna jest w najbardziej popularnych typach H1, H4 i H7. Średnia cena detaliczna zestawu dwóch żarówek H1 to 74,99 złotych, H4 to 79,99 złotych, a H7 109,99 złotych.

­­– Od momentu, gdy sto lat temu, w 1914 r. wyprodukowano pierwszą żarówkę samochodową, koncern Philips urósł do rangi największego na świecie dostawcy oświetlenia dla sektora motoryzacyjnego – mówi Tarek Hamed, specjalista Philips Lighting Poland ds. oświetlenia samochodowego – Od samego początku byliśmy pionierami innowacyjnych technologii. W tym roku świętujemy setną rocznicę naszej działalności i wprowadzamy dwie nowe żarówki halogenowe.

Z okazji 100-lecia swojej działalności Philips organizuje konkurs „100 pytań – 100 nagród”, w którym można wygrać między innymi żarówki halogenowe, lamy warsztatowe oraz sprzęt audio. Link do strony konkursowej: http://www.consumerlifestyle.philips.com/100YearsQuizPL

Żarówki Philips noc jazda samochodem
Philips
Zapisz się na newsletter
Wszystko, co ważne dla każdego kierowcy. Zmiany przepisów, mandaty, testy aut, moto porady i wiele innych. Bądź na czasie z tym, co dzieje się w świecie motoryzacji, zapisz się na nasz newsletter.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

REKLAMA

Moto
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Jazda na rowerze staje się ulubionym sportem Polaków

Jazda na rowerze z każdym rokiem zyskuje na popularności. Kolarstwo uchodzi za ulubioną aktywność fizyczną Polaków. Rodacy nie zadowalają się już zwykłym "góralem". Ci, którzy planują w najbliższym czasie zaopatrzyć się w dwa kołka kupują kolejny rower albo wymieniają na lepszy.

Koniec bezkarności rowerzystów i użytkowników hulajnóg! Czas na tablice rejestracyjne i wyższe mandaty

Ze statystyk policyjnych wynika, że rowerzyści są drugą, po kierowcach, grupą sprawców wypadków drogowych. Tymczasem, aby poruszać się po drodze rowerem nie trzeba mieć żadnych uprawnień (po osiągnięciu pełnoletności). Jak można poprawić bezpieczeństwo na drogach?

KGP: 109 332 interwencji, 291 wypadków drogowych, 12 ofiar śmiertelnych. [Podsumowanie tygodnia]

Oto najświeższe dane dotyczące interwencji policjantów za weekend opublikowane przez Komendę Główną Policji. Policjanci podsumowali także zdarzenia z minionego tygodnia.

19-letni motocyklista bez uprawnień potrącił policjanta i zbiegł

19-nastolatek z Międzyrzecza (Lubuskie) stanie przed sądem za zarzut spowodowania wypadku, niezatrzymanie się do kontroli i ucieczkę z miejsca wypadku.

REKLAMA

Nowe przepisy fotoradarowe: Właściciel pojazdu jako kozioł ofiarny?

Ustawodawca szykuje kolejną rewolucję w przepisach drogowych. Tym razem uderzy ona nie tylko w kierowców łamiących przepisy, ale także w właścicieli pojazdów, którzy nie wskażą osoby prowadzącej pojazd w chwili popełnienia wykroczenia. Jeśli fotoradar uchwyci pojazd przekraczający prędkość, a właściciel odmówi podania danych kierowcy, nie tylko zapłaci karę, ale również straci dowód rejestracyjny swojego samochodu.

Pijany senior uciekał przed policją po polach uprawnych. Auto dachowało

72-latek jechał bez zapiętych pasów, więc policja chciała zatrzymać go do kontroli. Rzucił się w pościg, który zakończył się dachowaniem. Okazało się, że jest pijany.

Otrzymałeś wiadomość ws. zaległych płatności w e-TOLL? KAS ostrzega przed oszustami

Krajowa Administracja Skarbowa w przesłanym we wtorek, 25 marca 2025 r. komunikacie prasowym ostrzega przed oszustami wysyłającymi fałszywe wiadomości w sprawie zaległych płatności w e-TOLL. Publikujemy przykładową fałszywą wiadomość.

Już nie tylko diesel czy benzyna. I nawet nie zawsze samochód. Jak Polacy wybierają środek transportu?

W dzisiejszych czasach wybór środka transportu to nie tylko decyzja między samochodem z silnikiem benzynowym a dieslem. Możliwości jest więcej, a kierowcy mają różne oczekiwania. Jak Polacy wybierają codzienny środek lokomocji?

REKLAMA

KGP: 93 352 interwencji, 312 wypadków drogowych, 17 ofiar śmiertelnych. [Podsumowanie tygodnia]

Komenda Główna Policji opublikowała najświeższe dane dotyczące interwencji policjantów za weekend. Poniżej znajduje się podsumowanie ostatniego tygodnia. Policjanci w ubiegłym tygodniu przeprowadzili 93 352 interwencji. Byli wzywani do 312 wypadków drogowych.

Mandat za przeładowaną ciężarówkę, a zaniżona waga w CMR. Kto za to ponosi odpowiedzialność?

Przeładowanie pojazdu w transporcie drogowym to częsty problem, który może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych i finansowych, w tym mandatów nałożonych na przewoźnika. W sytuacjach, gdy błędne dane o wadze towaru zostały przekazane przez spedytora lub nadawcę towaru, pojawia się pytanie o podział odpowiedzialności między przewoźnika a spedytora czy nadawcę. Najczęściej problem dotyczy mandatów zagranicznych, dlatego kluczowe znaczenie w tej kwestii mają przepisy Konwencji o umowie międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR).

REKLAMA