REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

A2 do Europy - aplikacja dla zmotoryzowanych

A2 do Europy - aplikacja dla zmotoryzowanych
A2 do Europy - aplikacja dla zmotoryzowanych
Autostrada Wielkopolska SA

REKLAMA

REKLAMA

Autostrada Wielkopolska wprowadziła nowe funkcje w swojej aplikacji A2 do Europy, przeznaczonej dla zmotoryzowanych turystów. Firma rozpoczęła jednocześnie kampanię promującą Polskę wśród zagranicznych turystów.

Aplikacja A2 do Europy od momentu pojawienia się w sieci w 2014 roku zyskuje coraz większą popularność.  Mobilny przewodnik od Autostrady Wielkopolskiej SA został m.in. wyróżniony w rankingu „Najlepszych aplikacji 2014”, jako narzędzie pozwalające kompleksowo zaplanować podróż.

REKLAMA

A2 do Europy - aplikacja stworzona przez Autostradę Wielkopolską

REKLAMA

A2 do Europy jest mobilnym kompendium wiedzy, które pozwala na kompleksowe przygotowanie się do podróży – od poznania przebiegu trasy, poprzez koszty, czas przejazdu aż do listy niezbędnego wyposażenia samochodu i wysokości mandatów w danym kraju. Mechanizm aplikacji ma wbudowany system geolokalizacji, dzięki któremu aplikacja przesyła pakiet informacji dotyczących prowadzenia pojazdu w kraju, w którym aktualnie znajduje się użytkownik. Narzędzie podaje szacunkowy czas przejazdu na podstawie danych z Google Maps, pokazuje także ile procent trasy (wraz z liczbą kilometrów) przebiega przez autostrady oraz wyświetla szczegóły dotyczące płatnych odcinków dróg. „A2 do Europy” udostępnia także wirtualny alkomat.

Ostatnio, Autostrada Wielkopolska wprowadziła udogodnienia w aplikacji. Od czerwca tego roku podróż w 46 krajach Europy można zaplanować aż w 7 językach do wyboru: polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, włoskim oraz rosyjskim.

Zobacz też: Będą ułatwienia przy zwrocie VAT

Kampania społeczno-edukacyjna „Visit Poland with A2 to EUROPE

Wprowadzeniu udogodnień w aplikacji towarzyszy kampania społeczno-edukacyjna „Visit Poland with A2 to EUROPE”, której celem jest promocja turystycznych walorów naszego kraju.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Patronat honorowy nad kampanią sprawują: Minister Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyki. Patronami akcji są miasta: Poznań, Łódź, Kraków, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Kazimierz Dolny oraz Zakopane. 

Zobacz też: Ograniczenia karty EKUZ - nie zawsze pomoże w podróży

REKLAMA

Przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnych wyjazdów dane aplikacji zostały zaktualizowane także o najnowsze, dostępne informacje na temat wysokości opłat na wszystkich europejskich autostradach oraz uzupełnione o nowe trasy – objęte wyłącznie elektronicznym poborem opłat.

- Tegoroczna edycja kampanii skupia się na promocji ciekawych wydarzeń oraz turystycznych walorów Polski zarówno wśród rodzimych jak i zagranicznych turystów. Wprowadzając na początku tego roku dwujęzyczną komunikację w mediach społecznościowych, otworzyliśmy się na europejski dialog poszerzając grono zagranicznych odbiorców. Konsekwencją proeuropejskiej komunikacji jest podzielenie się zasobami i możliwościami jakie zapewnia aplikacja A2 DO EUROPY. Wierzymy, że dzięki udostępnieniu aplikacji w aż 7 wersjach językowych podniesiemy znacznie komfort korzystania z tego narzędzia. W tym roku aplikacja zyskuje prawdziwie europejski wymiar stając się uniwersalnym narzędziem dla wszystkich kierowców z zagranicy – mówi Zofia Kwiatkowska, rzeczniczka AWSA.

Źródło: Materiały prasowe Autostrady Wielkopolskiej

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Moto
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
89 stacji ładowania pojazdów elektrycznych już jest, w planach 60 nowych. Gdzie?

Kierowcy z Łodzi mają już 89 punktów, w których mogą naładować samochody elektryczne. Łódzki magistrat poinformował, że kolejnych 60 stacji jest w planach. 

Kobiety preferują inne środki transportu niż mężczyźni

Kobiety preferują inne środki transportu niż mężczyźni. Widać to zwłaszcza w zatłoczonych miastach. Z badań wynika także, że kobiety bardziej skupiają się na kwestiach ekologicznych. 

0,8 promila alkoholu we krwi w Wielkiej Brytanii, 0,2 promile w Polsce. Jazda pod wpływem powodem 6500 zgonów w UE

0,8 promila alkoholu we krwi w Wielkiej Brytanii i Malcie, 0,2 promile w Polsce. Okazuje się, że jazda pod wpływem jest powodem 6500 zgonów w Unii Europejskiej. Państwa planują jednak obniżanie limitów. Gdzie jest całkowity zakaz prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu?

Nowy samochód dla Polaka: nie elektryk i nie auto z tradycyjnym silnikiem – więc co

Najpierw decyzja Unii Europejskiej o rychłym zaprzestaniu rejestracji i produkcji aut z tradycyjnymi silnikami na benzynę i olej napędowy. Teraz wahanie, i nieoficjalne wiadomości, że z tak radykalnym krokiem trzeba zaczekać. Zamieszkanie na rynku motoryzacyjnym trwa i czy wpływa znacząco na decyzje zakupowe?

REKLAMA

Stacje ładowania elektryków w Polsce co 3,3 km (średnio). Maksymalnie 76 km. Mapa zagęszczenia. Kierowcy elektryków czy spalinówek – kto ma lepiej?

Tylko 3,3 km dzieli średnio w Polsce najbliżej sąsiadujące ze sobą stacje ładowania aut elektrycznych – wynika z analizy Powerdot Data Center. Pomimo, że odległość ta jest zdumiewająco mała, to na mapie Polski wciąż jest kilka białych plam ze słabo rozwiniętą infrastrukturą. 

16-latek urządził sobie tor wyścigowy na parkingu przed marketem

16-letni drifter urządzał sobie tor wyścigowy na parkingu przed jednym z piaseczyńskich marketów. Został złapany na gorącym uczynku. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.

KGP: 99 237 interwencji, 415 wypadków drogowych, 31 ofiar śmiertelnych. [Podsumowanie tygodnia]

Komenda Główna Policji opublikowała najświeższe dane dotyczące interwencji policjantów za weekend. Poniżej znajduje się podsumowanie ostatniego tygodnia. Policjanci w ubiegłym tygodniu przeprowadzili 99 237 interwencji.

15-latek zabrał na przejażdżkę starszych kolegów swoim samochodem. Auto dachowało

15-latek kupił samochód i zabrał dwóch starszych kolegów na przejażdżkę. Chłopak stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do dachowania. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. 

REKLAMA

Jechał tak pijany na skuterze, że gdy się wywrócił to zasnął

O takim zdarzeniu policjanci dawno nie słyszeli. 31-letni kierowca skutera jechał tak pijany, że gdy stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się - zasnął. 

Pijany motocyklista uciekał przed policją, do aresztu trafił... jego pasażer

33-letni motocyklista nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Podczas ucieczki spowodował kolizję. Okazało się, że był pijany, a jego pasażer poszukiwany do odbycia kary. 

REKLAMA