REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Najtańsza karetka na rynku! Niecałe 45 tys. zł!

Ambulans karetka Volkswagen Up!
Ambulans karetka Volkswagen Up!
MEDFinance S.A.

REKLAMA

REKLAMA

Najtańsza karetka na polskim rynku kosztuje niecałe 45 tys. zł. Bazę dla tego nietypowego ambulansu stanowi Volkswagen Up!

Volkswagen Up! w służbie zdrowia

MEDFinance wychodzi naprzeciw oczekiwaniom jednostek służby zdrowia, rozszerzając ofertę MEDambulans o nieduży, a przy tym niedrogi ambulans marki Volkswagen. Ten 5-dzwiowy pojazd służyć może do transport międzyszpitalnego, w sytuacji gdy pacjent nie wymaga pozycji leżącej. Ponadto, dzięki wyposażeniu w specjalną lodówko-zamrażarkę pozwala na przewóz krwi pełnej, osocza i KKCz. Jego cena wynosi niecałe 44 tys. PLN, przy czym możliwe jest rozłożenie tej kwoty na 36 równych rat – po 1214 PLN każda.

REKLAMA

Zobacz galerię: Najciekawsze radiowozy na świecie

Żaden szpital nie może się obejść bez specjalistycznego transportu medycznego. Przewóz poszkodowanych z miejsca wypadku, transport pacjenta do innej placówki, wyjazd do chorego, wszystkie te sytuacje wymagają natychmiastowej reakcji ratowników medycznych i lekarzy pogotowia oraz odpowiedniego sprzętu. Jednak nie każde zgłoszenie wiąże się z koniecznością wykorzystania pełnowymiarowego ambulansu, którego koszt w zależności od wyposażenia może wynosić od 150 tys. PLN do nawet 800 tys. PLN. MEDFinanse, spółka specjalizująca się w finansowaniu potrzeb jednostek służby zdrowia, wychodzi naprzeciw placówkom medycznym, które do sprawnej realizacji swoich świadczeń potrzebują kolejnego, ale niekoniecznie pełnowymiarowego ambulansu.

Najtańszy ambulans na rynku

Volkswagen UP-Ambulans Perfectline to 5-drzwiowy pojazd wyposażony m.in. w 4 miejsca,  w tym w pełni składane oparcie tylnej kanapy, termoizolacyjne szyby, osłony przeciwsłoneczne dla kierowcy i pasażera, komplet poduszek powietrznych i innych systemów bezpieczeństwa. Dodatkowo na wyposażeniu auta jest uniwersalna lodówka do przewozu krwi pełnej, osocza i czerwonych krwinek, o pojemności całkowitej 30l i zakresie temperatur od +22°C do -22°C. Lodówka posiada także moduł grzewczy, podnosząc temperaturę wewnątrz urządzenia do +36°C. Samochód zaadaptowany został na pojazd specjalny i uprzywilejowany.

Zobacz też: Ford Focus ST - po raz pierwszy z Dieslem

„Cena podstawowego modelu Volkswagen UP-Ambulans Perfectline wynosi 39 890 PLN brutto. Jeśli szpital zdecyduje się na zewnętrze finansowanie całkowita wartość wzrasta do 43 730 PLN. Oferujemy 36-miesięczny okres finansowania, przy niskich, bo wynoszących niewiele ponad 1200 PLN, ratach. To w chwili obecnej bardzo konkurencyjna oferta, po którą coraz częściej sięgają szpitale i stacje pogotowia ratunkowego w Polsce.– powiedział Rafał Adler, Menedżer ds. projektu MEDambulans w spółce MEDFinance.

Karetka na raty

REKLAMA

Szpitale oraz stacje ratownictwa medycznego coraz częściej szukają sposobów na sfinansowanie ambulansu, na którego zakup gotówkowy po prostu ich nie stać. Sposobem na to jest leasing lub system płatności ratalnej. MEDFinance poza Volkswagenem współpracuje także z innymi dealerami samochodowymi – jak Mercedes, Renault i Fiat. U każdego z nich spółka wynegocjowała specjalne rabaty dla swoich klientów. Ambulanse dostępne w ofercie MEDambulans są o 10-15% tańsze, nawet po uwzględnieniu kosztów finansowania ratalnego lub leasingu, niż standardowe oferty. Do tego dochodzą specjalne pakiety ubezpieczeń OC, AC i NNW.

Niezależnie od tego czy dana placówka szuka pełnowymiarowego transportu specjalistycznego, czy też mniejszego pojazdu uprzywilejowanego, warto by przed decyzją o zakupie zapoznała się z dostępnymi na rynku ofertami i rozważyła jak duży ambulans jest jej niezbędny do bieżącej obsługi zleceń. Być może właśnie niepozorny Volkswagen UP-Ambulans Perfectline zaspokoi doraźne potrzeby jednostki służby zdrowia.

Źródło: MEDFinance S.A.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie - zapraszamy do subskrybcji naszego newslettera
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

REKLAMA

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    QR Code

    © Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

    Moto
    Zapisz się na newsletter
    Zobacz przykładowy newsletter
    Zapisz się
    Wpisz poprawny e-mail
    Jaki będzie 2024 rok w branży TSL?

    Sektor TSL przechodzi przez istotne zmiany, które odzwierciedlają ewolucję całej branży. Nowe regulacje oraz kierunki rozwoju, wprowadzone w 2023 roku, jeszcze mocniej uwydatniły dynamiczny charakter branży. Jakie wyzwania i szanse z perspektywy prawa przyniesie ze sobą rok 2024? 

    Nowa benzyna E10 od stycznia 2024 r. MKiŚ: Nie wlewaj do baku jeżeli masz stary silnik, bo uszkodzisz układ paliwowy!

    Nowa benzyna 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów (E10) zacznie być sprzedawana na stacjach benzynowych w Polsce już od 1 stycznia 2024 r. - poinformowało Ministerstwo Klimatu i Środowiska (MKiŚ). Benzyna E10 zastąpi benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Ale uwaga, nie każdy silnik może pracować na nowej benzynie. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa. Służy do tego wyszukiwarka przygotowana przez MKiŚ.

    Wyższe opłaty za autostrady w Niemczech dla ciężarówek. Skok cen sięga nawet 86 proc.!

    Opłaty za autostrady w Niemczech dla ciężarówek wzrosły nawet o 86 proc. To poważny problem dla firm z branży transportowej. I nie tylko Polskich, ale także pochodzących z innych krajów europejskich.

    Mosiężna skrobaczka do szyb. Fiński wynalazek rzeczywiście nie rysuje szyb?

    Mosiężna skrobaczka do szyb to hit ostatnich lat w Polsce. Powód? Ponoć nie ma możliwości, aby porysowała szybę w samochodzie. Ile jest w tym prawdy? I czym tak właściwie jest fińska skrobaczka? Sprawdziłem to.

    REKLAMA

    Samochody autonomiczne. Kiedy pojawią się na drogach? Częściowo są już dziś

    W XXI wieku przemysł motoryzacyjny ewoluuje szybciej niż kiedykolwiek. Zmiany te napędzają wymogi prawne, wyścigi producentów, ale też wymogi klientów. A to prowadzi do jednego wniosku. Innowacje stopniowo wprowadzają wizję aut autonomicznych do naszego codziennego życia.

    Typy ładowarek samochodowych. Moc ważniejsza od liczby punktów! Przynajmniej dla ciężarówek

    Elektryfikacja oznacza konieczność rozbudowy sieci stacji ładowania. Dziś jednak coraz jaśniejsze staje się to, że do tej pory Europa szła w złym kierunku. Bo na mapie nie liczy się wcale ilość punktów, a oferowania przez nie moc.

    Kto musi odśnieżać drogi? Czasami to obowiązek... kierowcy. Inaczej zapłaci odszkodowanie

    Kierowcy też muszą odśnieżać drogi. Co prawda nie publiczne, ale mimo wszystko obowiązek taki mają. I warto o nim pamiętać. Zwłaszcza że w razie jego zaniedbania, mandat dochodzący do 1500 zł to naprawdę najmniejszy z problemów.

    Powołanie samochodu do wojska w 2024 r. Temat powraca. Jest nowe rozporządzenie

    Temat powołania samochodu do wojska powraca. A wszystko za sprawą rozporządzenia ministra o groźnie brzmiącej nazwie. To mówi o rodzajach rzeczy ruchomych podlegających ewidencji dotyczącej świadczeń na rzecz obrony. Co to oznacza dla kierowców?

    REKLAMA

    Kara za brak przeglądu. Mandaty czy zatrzymanie dowodu rejestracyjnego?

    Samochód oznacza wygodę. To jednak też obowiązek. I kierowca musi pamiętać nie tylko o polisie OC, ale także ważnym przeglądzie technicznym. Jaka jest kara za brak przeglądu w samochodzie?

    Jakie diesle wjadą do strefy czystego transportu? Te silniki oznaczają spokój na lata

    Nie wszystkie diesle nie będą mogły wjechać do stref czystego transportu. Są takie, których właściciele nie muszą się obawiać zakazu wjazdu do SCT przez długie lata! Co jednak z cenami diesli?

    REKLAMA