REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

International Diesel Service otwiera nowe stacje

Stacja paliw International Diesel Service
Stacja paliw International Diesel Service
IDS

REKLAMA

REKLAMA

O 30 nowych stacji tankowania paliw rozszerza swoją sieć International Diesel Service. Jedna z nowych stacji powstaje w Polsce.

Co to jest i jak działa International Diesel Service?

International Diesel Service (IDS) to przedsiębiorstwo realizujące potrzeby w zakresie tankowania paliw firm zajmujących się międzynarodowym transportem drogowym, które dysponuje ponad 600 stacjami serwisowymi rozmieszczonymi w kluczowych punktach w całej Europie. Jest częścią Kuwait Petroleum Company.

REKLAMA

Jako pierwszy dostawca paliw firma IDS wprowadziła bezdotykowe inteligentne karty paliwowe z chipem RFID i osobistym numerem PIN, które przyspieszają realizację transakcji i dodatkowo zwiększają ich bezpieczeństwo. Każda transakcja jest autoryzowana online, a do dyspozycji jest pracujący 365 dni w roku zespół ds. bezpieczeństwa, monitorujący wszystkie podejrzane transakcje.

REKLAMA

Za pośrednictwem specjalnego serwisu internetowego klienci IDS mogą określać lub ograniczać maksymalną ilość paliwa, którą można zatankować jednorazowo przy użyciu danej karty lub na danej stacji. Mają też wgląd we wszystkie transakcje zrealizowane w całej sieci. IDS oferuje usługi gwarantujące maksymalną przejrzystość wszystkich operacji tankowania przeprowadzanych przez klienta.

Ostatnio firma IDS uruchomiła usługę umożliwiającą bezgotówkowy i w pełni elektroniczny sposób uiszczania opłat drogowych w całej Europie, a przy tym gwarantujący bezpieczeństwo płatności i kontrolę nad nimi. To kolejny sposób realizacji wszystkich potrzeb klientów IDS związanych z transportem drogowym.

Zobacz też: Jak zmierzyć efektywność łańcucha dostaw?

Nowe stacje IDS w Europie

IDS rozszerza swoją sieć o rynki wschodzące, takie jak Chorwacja i Słowacja, gdzie właśnie powstały nowe stacje serwisowe IDS, a jednocześnie tworzy nowe punkty w krajach Europy Środkowej, w których usługi IDS są już dostępne, np. w Gdańsku.

Co więcej, dzięki ciągłym inwestycjom i umocnieniu pozycji w krajach Europy Zachodniej, takich jak Niemcy, Holandia, Francja i Włochy, gdzie IDS funkcjonuje od wielu lat, sieć nieustannie się rozszerza. Dobrym przykładem jest budowa zupełnie nowej stacji serwisowej w Miluzie we Francji oraz powiększenie sieci o 13 dodatkowych punktów w Niemczech.

Zobacz też: Sprzedaż towarów za symboliczną złotówkę, a niezbędne uzasadnienia

REKLAMA

Lokalizacja każdego nowego punktu została dokładnie przeanalizowana, zaplanowana i usytuowana w pobliżu granic, portów, skrzyżowań autostrad lub dróg najpopularniejszych wśród kierowców samochodów ciężarowych. Celem takiego działania jest budowa stacji serwisowych tam, gdzie istnieje możliwość zapewnienia odpowiedniej ilości miejsca dla samochodów ciężarowych oraz potrzebnej infrastruktury.

Pieter Declerck, General Manager IDS Europe, potwierdza, że tworzenie nowych stacji jest częścią długoterminowego planu. „Każdy z nowych punktów stanowi dowód na to, że celem IDS jest udostępnianie naszym klientom wymaganych przez nich usług na terenie całej Europy. Ale na tym nie koniec — będziemy inwestować również w przyszłości”.

Źródło: Materiały prasowe IDS


Źródło: Materiały prasowe International Diesel Service

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie - zapraszamy do subskrybcji naszego newslettera
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

REKLAMA

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    QR Code

    © Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

    Moto
    Zapisz się na newsletter
    Zobacz przykładowy newsletter
    Zapisz się
    Wpisz poprawny e-mail
    Jakim samochodem nie wjedziesz do SCT w Warszawie od 1 lipca 2024 r.? Konkretna lista, a na niej ulubieńcy Polaków

    W strefie czystego transportu w Warszawie nie ma miejsca dla ulubieńców Polaków. Nie wjedzie do niej ani Passat B5, ani Golf IV. A to dopiero początek zestawienia. Oto długa lista modeli, które 1 lipca 2024 r. dostaną "bana" na centrum Warszawy.

    Gołoledź na drogach. IMGW ostrzega przed czarnym lodem. Jak go rozpoznać?

    Na drogach w Polsce pojawiła się gołoledź. IMGW ostrzega zatem kierowców z 12 województw przed naprawdę trudnymi warunkami. Co oznacza czarny lód na drodze? I jak zachować się podczas jazdy po oblodzonej drodze?

    Strefa czystego transportu w Warszawie powstanie 1 lipca 2024 r. Jest nowa mapa i kilka poprawek

    Strefa Czystego Transportu w Warszawie powstanie 1 lipca 2024 r. Uchwała w tej sprawie została przegłosowana 7 grudnia 2023 r. przez radę miasta. Zmiany? Wbrew wcześniejszym zapowiedziom strefa okaże się nieco mniejsza.

    Benzyną E10 tych aut nie zatankujesz. Długa lista! Co mają zrobić kierowcy od 1 stycznia 2024 r.?

    Na stacjach pojawi się nowa benzyna E10. Do jakich samochodów lepiej jej nie tankować? Przygotowaliśmy listę pojazdów. Tak, jest też wyszukiwarka opracowana przez ministerstwo klimatu. Ale w tym przypadku najlepiej polegać przede wszystkim na deklaracjach producentów.

    REKLAMA

    Postęp projektu Izery: fabryka i nowy SUV już w 2025 roku?

    Na konferencji prasowej 7 grudnia 2023 r. prezes spółki ElectroMobility Poland (EMP), Piotr Zaremba, ogłosił znaczący postęp projektu Izery (pierwszego polskiego samochodu elektrycznego), informując o zrealizowaniu planów w 39 procentach. Wizja fabryki w Jaworznie i pierwszych samochodów z niej zjeżdżających staje się coraz bardziej realna. Produkcja samochodów ma ruszyć w tej fabryce pod koniec 2025 roku.

    Toyota Hilux Mild Hybrid 48V. Diesel w pick-up`ie z zastrzykiem 16 koni

    Toyota zdecydowała się poszerzyć gamę silnikową Hiluxa. Teraz 2,8-litrowy diesel w jednej z wersji może otrzymać elektryczne wsparcie. Za to odpowiedzialny jest 16-konny układ Mild Hybrid 48V.

    Ile kosztuje elektryczna Astra? Cennik modelu Electric startuje od 197 500 zł

    Pierwsza elektryczna Astra w historii modelu oficjalnie wchodzi do sprzedaży w Polsce. Za model trzeba zapłacić co najmniej 197 500 zł. Co kompaktowy Opel oferuje w zamian?

    Elektryczny SUV Mitsubishi? Japończycy uderzą w segment C

    Mitsubishi, zamiast zwijać biznes w Europie, najwyraźniej planuje go rozwijać. Po dwóch kluczowych debiutach w segmencie aut miejskich Japończycy szykują się do prezentacji elektrycznego SUV-a segmentu C.

    REKLAMA

    Czy paliwo w samochodzie może zamarznąć?

    Paliwo zamarzło w samochodzie. To hasło podczas porannej próby rozruchu silnika brzmi dla kierowcy jak wyrok. Czy to jest w ogóle możliwe? I jak radzić sobie w takiej sytuacji? O tym właśnie opowiemy w tym poradniku.

    Jaki będzie 2024 rok w branży TSL?

    Sektor TSL przechodzi przez istotne zmiany, które odzwierciedlają ewolucję całej branży. Nowe regulacje oraz kierunki rozwoju, wprowadzone w 2023 roku, jeszcze mocniej uwydatniły dynamiczny charakter branży. Jakie wyzwania i szanse z perspektywy prawa przyniesie ze sobą rok 2024? 

    REKLAMA