REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Zwycięzca Fleet Derby 2014 w kategorii "samochód flotowy do 3,5 t. DMC"

REKLAMA

REKLAMA

Tegoroczna, trzecia edycja wydarzenia Fleet Derby zgromadziła w dniu 14 maja br. na Autodromie Automobilklubu Polski - 350 gości, 130 jurorów, 117 samochodów. Który model samochodu zwyciężył w kategorii „samochód flotowy do 3,5 t. DMC”?

Co to jest Fleet Derby?

REKLAMA

REKLAMA

Plebiscyt Fleet Derby to test wiodących marek, najlepszych producentów, koncernów i największych graczy rynku flotowego w Polsce. Fleet Derby to połączenie testu samochodowego, który odbył się 14 maja br. na terenie Autodromu Automobilklubu Polski w Warszawie, a także internetowego plebiscytu w 11 kategoriach na najlepszy produkt i usługę flotową. Tegoroczna, trzecia edycja wydarzenia Fleet Derby zgromadziła w dniu 14 maja br. na Autodromie Automobilklubu Polski - 350 gości, 130 jurorów, 117 samochodów.

Do testu samochodów dedykowane było jury, w skład którego wchodzili: niezależni fleet managerowie - zarządzający flotami samochodów osobowych i dostawczych w dużych firmach; eksperci z Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, reprezentujący wiodące firmy wynajmu i leasingu pojazdów, doświadczeni dziennikarze motoryzacyjni; specjaliści ze związków i stowarzyszeń, prezesi oraz właściciele firm, wybitne osobistości świata motoryzacji, VIP-y.

Zwycięzca w kategorii „samochód flotowy do 3,5 t. DMC”

REKLAMA

Drugi rok z rzędu wygrał Mercedes-Benz Sprinter. Tym razem jury wyróżniło Mercedesa-Benza Sprintera jako pojazd flotowy. Jego członkowie, a także uczestnicy plebiscytu internetowego, docenili największego członka rodziny samochodów dostawczych Mercedes-Benz za takie cechy jak mocny i oszczędny silnik, długie okresy międzyprzeglądowe oraz wysoką wartość rezydualną. Lista uwzględnianych atrybutów była oczywiście o wiele dłuższa.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

„Jest mi niezmiernie miło, że możemy otrzymać tą nagrodę po raz kolejny” – cieszył się odbierający statuetkę Karol Stokowski, Key Account Manager Mercedes-Benz Vans. – „Wprowadzając we wrześniu zeszłego roku nowego Sprintera na rynek nie miałem wątpliwości, że zostanie on równie ciepło przyjęty, jak jego poprzednik. Jak widać, samochód ten jest doceniany nie tylko jako auto bezpieczne i komfortowe, ale także jako pojazd bardzo praktyczny. Opinie ekspertów, którzy pracują z takimi pojazdami na co dzień, są dla nas szczególnie istotne”.

Źródło: Mercedes-Benz

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moto
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Senne koszmary polskich kierowców: kradzież samochodu lub awaria auta w drodze. A jaka jest rzeczywistość

Awaria na drodze i związane z nią holowanie, kradzież samochodu oraz zderzenie ze zwierzyną  – to największe obawy polskich kierowców. Są na tyle silne, że wielu zamieniają się w koszmary senne. Na szczęście na co dzień przykre zdarzenia związane z autem są zgoła inne.

Branża transportowa ma się coraz gorzej. Co może pomóc?

Kryzys gospodarczy staje się coraz bardziej widoczny. W pierwszych dziewięciu miesiącach 2024 roku liczba ogłoszonych upadłości wzrosła o 14% w porównaniu do tego samego okresu w roku ubiegłym, podczas gdy liczba rozpoczętych postępowań restrukturyzacyjnych spadła o 6,9%. Jedna z branż, która ma najtrudniej to branża transportowa.

Czego najbardziej obawiają się kierowcy, a co rzeczywiście im się przytrafia?

Jakie są największe obawy Polaków w związku z samochodem? A co przytrafia się kierowcom najczęściej? Co dziesiąty kierowca nie boi się o swój samochód. Co piątego nic złego na drodze nie spotkało. 

W Warszawie możesz natknąć się na przewoźników bez prawa jazdy

"Przewozy 2024" to akcja policji i funkcjonariuszy Straży Granicznej. Mundurowi skontrolowali kierowców świadczących przewozy na aplikację. 

REKLAMA

Jechał ponad 180 km/h, bo odreagowywał stres, dostał słony mandat

25-latek jechał ponad 180 km/h bo odreagowywał stres. Stracił prawo jazdy, otrzymał mandat w wysokości 5 tys. zł oraz 15 punktów karnych.

89 stacji ładowania pojazdów elektrycznych już jest, w planach 60 nowych. Gdzie?

Kierowcy z Łodzi mają już 89 punktów, w których mogą naładować samochody elektryczne. Łódzki magistrat poinformował, że kolejnych 60 stacji jest w planach. 

Kobiety preferują inne środki transportu niż mężczyźni

Kobiety preferują inne środki transportu niż mężczyźni. Widać to zwłaszcza w zatłoczonych miastach. Z badań wynika także, że kobiety bardziej skupiają się na kwestiach ekologicznych. 

0,8 promila alkoholu we krwi w Wielkiej Brytanii, 0,2 promile w Polsce. Jazda pod wpływem powodem 6500 zgonów w UE

0,8 promila alkoholu we krwi w Wielkiej Brytanii i Malcie, 0,2 promile w Polsce. Okazuje się, że jazda pod wpływem jest powodem 6500 zgonów w Unii Europejskiej. Państwa planują jednak obniżanie limitów. Gdzie jest całkowity zakaz prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu?

REKLAMA

Nowy samochód dla Polaka: nie elektryk i nie auto z tradycyjnym silnikiem – więc co

Najpierw decyzja Unii Europejskiej o rychłym zaprzestaniu rejestracji i produkcji aut z tradycyjnymi silnikami na benzynę i olej napędowy. Teraz wahanie, i nieoficjalne wiadomości, że z tak radykalnym krokiem trzeba zaczekać. Zamieszkanie na rynku motoryzacyjnym trwa i czy wpływa znacząco na decyzje zakupowe?

Stacje ładowania elektryków w Polsce co 3,3 km (średnio). Maksymalnie 76 km. Mapa zagęszczenia. Kierowcy elektryków czy spalinówek – kto ma lepiej?

Tylko 3,3 km dzieli średnio w Polsce najbliżej sąsiadujące ze sobą stacje ładowania aut elektrycznych – wynika z analizy Powerdot Data Center. Pomimo, że odległość ta jest zdumiewająco mała, to na mapie Polski wciąż jest kilka białych plam ze słabo rozwiniętą infrastrukturą. 

REKLAMA