REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Zakupy grupowe - okazje dla zmotoryzowanych

Subskrybuj nas na Youtube
Dołącz do ekspertów Dołącz do grona ekspertów
Jakub Miłkowski
Zakupy grupowe to dobra metoda na
Zakupy grupowe to dobra metoda na "upolowanie" dużej zniżki. Warto jednak przemyśleć zakup, żeby skorzystanie z oferty nie okazało się kłopotliwe.

REKLAMA

REKLAMA

Zakupy grupowe opanowały cały świat, w tym także Polskę, gdzie istnieje już ponad czterdzieści serwisów tego typu i wciąż powstają nowe. Portale te proponują zniżki na usługi sięgające nawet do 90 %. Na co zwrócić uwagę dokonując tego typu zakupów.

Serwisy zakupów grupowych działają na zasadzie tzw. agencji reklamowych. Dla użytkowników negocjują rabaty od 50 do 90%, a wystawiającym oferują darmową reklamę oraz dzielą się z nimi przychodami.

REKLAMA

Działa to na takiej zasadzie, iż serwis negocjuje cenę z usługodawcą, oraz wielkość zniżki. Następnie portal umieszcza ofertę na swojej stronie. Klient wchodząc na portal zapoznaje się z daną usługą i jeżeli jest zainteresowany klika KUP TERAZ.

Zobacz też: Obniż zużycie paliwa w samochodzie

REKLAMA

Na portalach oferujących zakupy grupowe można znaleźć oferty związane z motoryzacją. I tak możemy w bardzo atrakcyjnej cenie kupić kurs prawa jazdy na samochód bądź motor, bon na myjnię czy wymianę opon. Ciekawą opcją, jaka pojawiła się ostatnio to kupno miejsca parkingowego na jednym z warszawskich osiedli. Kolejnym ciekawym zakupem wydawał się bon zniżkowy o wartości 2500 zł warty 18 500 zł na zakup Mercedesa klasy B.    

Przed zakupem warto zasięgnąć opinii o danej szkole auto, a także sprawdzić jak daleko się znajduje. Warto także zadzwonić do danej firmy i zapytać się dokładnie czy dana zniżka faktycznie jest aż tak atrakcyjna jak sugeruje to informacja na stronie. Również nie powinniśmy zapomnieć o sprawdzeniu lokalizacji firmy usługowej, która oferuje zniżkę, aby się potem nie okazało, iż ta znajduje się daleko od naszego miejsca zamieszkania.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Jeżeli zdecydujemy się na zakup danej oferty mamy dostępne trzy formy płatności: karta kredytowa płatność przelewem, bądź karta debetowa. Jedynie w przypadku pierwszej płatności możemy odłożyć w czasie spłacenie zadłużenia. W pozostałych formach pieniądze musimy zapłacić od razu podczas nabywania kuponu.

Zobacz też: Eksploatacja samochodu

Redakcja mojafirma.infor.pl/moto radzi:

- pamiętaj o terminie ważności kuponu, jeśli go nie zrealizujesz w danym czasie to przepadnie, a wraz z kuponem Twoje pieniądze,

-oferty często są limitowe i polega to na zasadzie:, kto pierwszy ten lepszy,

-czytaj szczegółowo warunki realizacji kuponu jak i wszystkie informacje zawarte w ofercie,

-pamiętaj także o rezerwacji: jak zaczniesz zwlekać to np. na rozpoczęcie kursu będziesz czekał parę miesięcy.

Zakupy grupowe to bardzo ciekawy pomysł na zaoszczędzenie pieniędzy. Moto-ofert na tych portalach pojawia się coraz więcej i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Warto jednak być trochę przezornym i pamiętać o zawartych „haczykach”.   

Zobacz też: Dobra żarówka, czyli jaka? Poradnik

Zapisz się na newsletter
Wszystko, co ważne dla każdego kierowcy. Zmiany przepisów, mandaty, testy aut, moto porady i wiele innych. Bądź na czasie z tym, co dzieje się w świecie motoryzacji, zapisz się na nasz newsletter.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

REKLAMA

Moto
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Koniec bezkarności rowerzystów i użytkowników hulajnóg! Czas na tablice rejestracyjne i wyższe mandaty

Ze statystyk policyjnych wynika, że rowerzyści są drugą, po kierowcach, grupą sprawców wypadków drogowych. Tymczasem, aby poruszać się po drodze rowerem nie trzeba mieć żadnych uprawnień (po osiągnięciu pełnoletności). Jak można poprawić bezpieczeństwo na drogach?

KGP: 109 332 interwencji, 291 wypadków drogowych, 12 ofiar śmiertelnych. [Podsumowanie tygodnia]

Oto najświeższe dane dotyczące interwencji policjantów za weekend opublikowane przez Komendę Główną Policji. Policjanci podsumowali także zdarzenia z minionego tygodnia.

19-letni motocyklista bez uprawnień potrącił policjanta i zbiegł

19-nastolatek z Międzyrzecza (Lubuskie) stanie przed sądem za zarzut spowodowania wypadku, niezatrzymanie się do kontroli i ucieczkę z miejsca wypadku.

Nowe przepisy fotoradarowe: Właściciel pojazdu jako kozioł ofiarny?

Ustawodawca szykuje kolejną rewolucję w przepisach drogowych. Tym razem uderzy ona nie tylko w kierowców łamiących przepisy, ale także w właścicieli pojazdów, którzy nie wskażą osoby prowadzącej pojazd w chwili popełnienia wykroczenia. Jeśli fotoradar uchwyci pojazd przekraczający prędkość, a właściciel odmówi podania danych kierowcy, nie tylko zapłaci karę, ale również straci dowód rejestracyjny swojego samochodu.

REKLAMA

Pijany senior uciekał przed policją po polach uprawnych. Auto dachowało

72-latek jechał bez zapiętych pasów, więc policja chciała zatrzymać go do kontroli. Rzucił się w pościg, który zakończył się dachowaniem. Okazało się, że jest pijany.

Otrzymałeś wiadomość ws. zaległych płatności w e-TOLL? KAS ostrzega przed oszustami

Krajowa Administracja Skarbowa w przesłanym we wtorek, 25 marca 2025 r. komunikacie prasowym ostrzega przed oszustami wysyłającymi fałszywe wiadomości w sprawie zaległych płatności w e-TOLL. Publikujemy przykładową fałszywą wiadomość.

Już nie tylko diesel czy benzyna. I nawet nie zawsze samochód. Jak Polacy wybierają środek transportu?

W dzisiejszych czasach wybór środka transportu to nie tylko decyzja między samochodem z silnikiem benzynowym a dieslem. Możliwości jest więcej, a kierowcy mają różne oczekiwania. Jak Polacy wybierają codzienny środek lokomocji?

KGP: 93 352 interwencji, 312 wypadków drogowych, 17 ofiar śmiertelnych. [Podsumowanie tygodnia]

Komenda Główna Policji opublikowała najświeższe dane dotyczące interwencji policjantów za weekend. Poniżej znajduje się podsumowanie ostatniego tygodnia. Policjanci w ubiegłym tygodniu przeprowadzili 93 352 interwencji. Byli wzywani do 312 wypadków drogowych.

REKLAMA

Mandat za przeładowaną ciężarówkę, a zaniżona waga w CMR. Kto za to ponosi odpowiedzialność?

Przeładowanie pojazdu w transporcie drogowym to częsty problem, który może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych i finansowych, w tym mandatów nałożonych na przewoźnika. W sytuacjach, gdy błędne dane o wadze towaru zostały przekazane przez spedytora lub nadawcę towaru, pojawia się pytanie o podział odpowiedzialności między przewoźnika a spedytora czy nadawcę. Najczęściej problem dotyczy mandatów zagranicznych, dlatego kluczowe znaczenie w tej kwestii mają przepisy Konwencji o umowie międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR).

Przestraszył się policjantów, więc uciekał samochodem, łamiąc przepisy

Nocy pościg ulicami Białegostoku zakończył się zatrzymaniem 32-letniego kierowcy. Mężczyzna najpierw przekroczył prędkość, a potem - zamiast zatrzymać się do kontroli - zaczął uciekać.

REKLAMA