REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Najciekawsze Auto Motorsportowe - ruszyła druga edycja plebiscytu!

motorsport
SnopkowskiArt
Inne

REKLAMA

REKLAMA

To już druga edycja plebiscytu jakiego dotychczas w branży motorsportu nie było. Najciekawsze Auto Motorsportowe - plebiscyt, w którym internauci głosują nie na zawodników a na ich motorsportowe auta. 

Internauci głosują w kilku kategoriach

Za każdym z nominowanych aut stoi historia jego tworzenia, modyfikacji, setki roboczogodzin, wyrzeczeń, problemów, i pokonanych trudności ich właścicieli, mechaników i konstruktorów.
W każdej z kategorii zwycięzca wyłaniany będzie poprzez głosy internautów.
-najciekawsze auto driftingowe
-najciekawsze auto rajdowe
-najciekawsze auto offroadowe
-najciekawsze auto wyścigowe

REKLAMA

Wśród nominowanych aut są nazwiska bardzo znanych, jak auto Kajetana Kajetanowicza, Miko Marczyka, Patryka Mikiciuka, Mery Czepiel czy  driftingowego mistrza Europy Piotra Kozłowskiego ale także prawdziwych pasjonatów, którzy w swoje auto włożyli oprócz części dużo miłości i zaangażowania. 

plebiscyt motorsport

 

 

Inne

REKLAMA

Głosowanie odbywa się będzie na stronie www.karolinapilarczyk.pl/plebiscyt i potrwa do 19 marca 2023 roku. Zwycięskie auta poznamy podczas eventu Wielkie Motoryzacyjne Show  - to coroczna impreza dla fanów motorsportu z okazji inauguracji sezonu driftingowego  Karoliny Pilarczyk, która w tym roku odbędzie się 22 marca 2023 w HULAKULA w Warszawie.

Karolina Pilarczyk to niekwestionowana królowa polskiego i europejskiego driftu. Od lat ma misję promowania nie tylko driftingu ale wszystkich dyscyplin motorsportu. Plebiscyt na Najciekawsze Auto Motorsportowe - to autorski pomysł duetu Karolina Pilarczyk i jej trenera Mariusza Dziurleja. 

„Kochamy motorsport i uwielbiamy o nim opowiadać.  Wiem ile godzin spędzamy z Mariuszem w warsztatach, gdzie modyfikujemy nasze auta. Wiemy doskonale, ile potrzeba czasu, środków, pomysłów czasami zaskakujących rozwiązań żeby osiągnąć to co się chce. Z budową tych aut często wiąże się tzw. „krew, pot i łzy” wylane przy pracy. Te konstrukcje to prace zespołowe - całe teamy: konstruktorzy, mechanicy, kierowcy, spoterzy  - wszyscy łącznie tworzą takie auto. Dlatego, nominując auto - jednocześnie doceniamy pracę całych teamów a nie tylko popularność jeżdżącego w nim kierowcy. Mam nadzieję, że widzowie, czytając opis nominowanych aut, poczują tą pasję, tkwiącą w ich twórcach, a to zainspiruje ich do realizowania swoich marzeń” - zachęcają do udziału w plebiscycie Karolina i Mariusz. Nagrody w plebiscycie będą mogli wygrać także głosujący.

Dalszy ciąg materiału pod wideo
Źródło: Źródło zewnętrzne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Moto
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Zaniedbana zieleń - milionowe straty i zagrożenie dla życia. Czy samorządy obudzą się na czas

Regularne kontrole stanu drzewostanu, inwestycje w pielęgnację zieleni oraz zastępowanie starych, spróchniałych drzew nowymi nasadzeniami to minimum, które możemy i musimy zrobić. To nie wydatek – to inwestycja w przyszłość.

Nowy program dopłat do samochodów elektrycznych. Kiedy start? Kto może otrzymać dopłatę?

Wiceminister klimatu Krzysztof Bolesta poinformował, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchamia nowy program dopłat do zakupu i leasingu samochodów elektrycznych. Budżet to 1,6 mld zł, a otrzymać będzie można 40 tys. zł. Kto będzie mógł się ubiegać?

KGP: 99 551 interwencji, 306 wypadków drogowych, 28 ofiar śmiertelnych. [Podsumowanie tygodnia]

Komenda Główna Policji opublikowała najświeższe dane dotyczące interwencji policjantów za weekend. Poniżej znajduje się podsumowanie ostatniego tygodnia. Policjanci w ubiegłym tygodniu przeprowadzili 99 551 interwencji. Byli wzywani do 306 wypadków drogowych.

Kontrole na granicy polsko-niemieckiej 2025 - do kiedy?

Do kiedy przewidywane są kontrole na granicy polsko-niemieckiej w 2025 roku? Okazuje się, że dłużej niż się spodziewano. Branża transportowa traci czas i pieniądze. Największe zatory są w lubuskim, ale zachodniopomorskie już obawia się poważnych utrudnień.

REKLAMA

Kto musi wymienić prawo jazdy w 2025 r.? Co z bezterminowymi prawami jazdy?

Część kierowców w 2025 r. będzie musiała wymienić prawa jazdy na nowe. Kto musi je wymienić jeszcze w tym roku? W jakich sytuacjach należy wymienić prawo jazdy? Co z bezterminowymi prawami jazdy, czy trzeba je wymieniać?

W pyle drogowym w centrum Warszawy wysokie stężenie rakotwórczych substancji. Nowatorskie badania PAN

Im większe natężenie ruchu, szczególnie w centrum miasta, tym wyższe stężenia wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA), które są substancjami rakotwórczymi – wynika z przeprowadzonych w Warszawie badań dr Sylwii Dytłow z Instytutu Geofizyki (IGF) Polskiej Akademii Nauk.

Wyższe kary dla kierowców, dożywotnie zakazy prowadzenia samochodów, nowe wykroczenia. Propozycje resortu sprawiedliwości

Wyższe kary dla kierowców, dożywotnie zakazy prowadzenia samochodów, nowe wykroczenia. Propozycje resortu sprawiedliwości. Co jeszcze zawierają założenia projektu nowelizacji mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach?

Czym kierujemy się przy zakupie samochodu?

Czym kierujemy się przy zakupie samochodu? Marką, ceną, rocznikiem, przebiegiem? Na co zwracamy uwagę w pierwszej kolejności? Przedstawiamy wyniki badania przeprowadzonego na zlecenie Grupy Cichy-Zasada.

REKLAMA

Strefy Czystego Transportu obowiązkowe. Przed jakimi wyzwaniami stoją polskie miasta?

Jeden z kluczowych zapisów nowelizacji ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych, podpisanej w grudniu przez Prezydenta RP mówi o tym, że samochody spalinowe będą mogły poruszać się po centrach miast tylko wtedy, gdy spełnią określone normy emisji spalin. To wymaga stworzenia Stref Czystego Transportu. Jakie wyzwania czekają polskie miasta?

Bezpieczeństwo na polskich drogach: Liczba wypadków śmiertelnych na drogach spadła aż o 74%. Wciąż jest wiele do zrobienia. Kluczowe rekomendacje

Liczba wypadków śmiertelnych na drogach spadła aż o 74%. Znacząca poprawa bezpieczeństwa na polskich drogach – ale wciąż jest wiele do zrobienia. Rekomendacje ukierunkowane na realną poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach.

REKLAMA