REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Toyota GR Supra tańsza! Teraz kosztuje 209 900 złotych

Toyota GR Supra tańsza! Teraz kosztuje 209 900 złotych
Toyota GR Supra tańsza! Teraz kosztuje 209 900 złotych
Jayson Fong - www.jaysonfong.com
Materiały prasowe Toyota

REKLAMA

REKLAMA

Początek marca stał się dla Toyoty momentem wprowadzenia do sprzedaży "bazowej" wersji modelu GR Supra. Coupe jest napędzane 258-konnym silnikiem 2.0 Twin-Scroll Turbo i kosztuje co najmniej 209 900 złotych.

Do tej pory Toyota GR Supra była oferowana tylko w jednej konfiguracji. W salonach sprzedaży funkcjonował topowy pakiet wyposażenia Executive oraz jednostka 3.0 Twin-Scroll Turbo oferująca 340 koni mechanicznych. Teraz paleta modelowa Supry została rozszerzona. Kierowcy otrzymają możliwość zakupu auta napędzanego 2-litrowym silnikiem Twin-Scroll Turbo. Motor oferuje 258 koni mechanicznych, przy czym są one dostępne od 5000 obr./min. Moment obrotowy sięga 400 Nm (1550 - 4400 obr./min.). Osiągi? Coupe sparowane z 8-biegową skrzynią automatyczną osiąga pierwszą setkę w 5,2 sekundy - to o 0,9 sekundy wolniej od 3-litrowego odpowiednika.

REKLAMA

Toyota GR Supra 2.0 - cena od 209 900 złotych

REKLAMA

Podstawowy pakiet wyposażenia Toyoty GR Supra został nazwany Dynamic. W jego przypadku standard oznacza m.in. obecność układu hamowania w razie wykrycia zagrożenia kolizją, systemu nawigacyjnego, świateł wykonanych w technologii LED, podgrzewanych przednich foteli, kamery cofania, 18-calowych felg aluminiowych oraz tapicerki wykonanej z połączenia alkantary i skóry. Tak skonfigurowane auto zostało wycenione na 209 900 złotych. Warto w tym momencie zaznaczyć, że Supra 3.0 Executive kosztuje 315 900 złotych - to o 106 tysięcy złotych więcej!

2-litrową Toyotę o mocy 258 koni mechanicznych można kupić również w wersji Fuji Speedway. W jej przypadku lista wyposażenia poszerza się o aktywny, sportowy mechanizm różnicowy, system aktywnego zawieszenia, lusterka zewnętrzne polakierowane na czerwono oraz 19-calowe, kute felgi w kolorze matowej czerni. Cena startuje od 223 900 złotych.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Moto
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Testowanie pojazdów zautomatyzowanych. Resort Infrastruktury ma plan!

Testowanie pojazdów zautomatyzowanych. Resort Infrastruktury ma plan! W ocenie Ministerstwa Infrastruktury, projekt nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym ma zapewnić bezpieczeństwo ruchu drogowego. Projekt trafił do konsultacji.

Auta autonomiczne na drogach publicznych. MI chce testować

Z projektu noweli ustawy Prawo o ruchu drogowym, opublikowanego w poniedziałek na stronie Rządowego Centrum Legislacyjnego (RCL) wynika, że Ministerstwo Infrastruktury chce wprowadzić możliwość testowania pojazdów półautonomicznych i autonomicznych na publicznych drogach.

System RedLight w Kielcach. Na skrzyżowaniu działa aż 36 kamer

Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym (CANARD) poinformowało o włączeniu systemu RedLight w Kielcach. Na skrzyżowaniu działa aż 36 kamer. Czym jest system RedLight i jak działa? Kto otrzyma mandat?

Lekkie pojazdy elektryczne - co warto o nich wiedzieć

Większe miasto to zakorkowane ulice, duża emisja dwutlenku węgla i przeciętna prędkość jazdy km/h. Ponadto średnia liczba pasażerów w samochodach poruszających się po miastach to zaledwie 1,3 osoby. Czy lekkie pojazdy elektryczne zrewolucjonizują sposób poruszania się po mieście? 

REKLAMA

KGP: 99 221 interwencji, 380 wypadków drogowych, 22 ofiary śmiertelne. [Podsumowanie tygodnia]

Komenda Główna Policji opublikowała najświeższe dane dotyczące interwencji policjantów za weekend. Poniżej znajduje się podsumowanie ostatniego tygodnia. Policjanci w ubiegłym tygodniu przeprowadzili 99 221 interwencji. Byli wzywani do 380 wypadków drogowych.

Od stycznia 2025 r. nowe obowiązki właścicieli i zarządców niektórych budynków. Wysyp stacji ładowania aut elektrycznych już się zaczął

W ewidencji Urzędu Dozoru Technicznego widnieje już ponad 10 200 punktów ładowania aut elektrycznych. Tylko w listopadzie ich liczba wzrosła o przeszło 760! Tak gwałtowne przyspieszenie w budowie infrastruktury dla elektryków ma związek z przepisami, które wchodzą w życie 1 stycznia – oceniają eksperci Powerdot. Jest też inna przyczyna.

CANARD: Uruchomiono dwa nowe odcinkowe pomiary prędkości

Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym (CANARD) poinformowało o uruchomieniu dwóch kolejnych odcinkowych pomiarów prędkości. Jeden z nich został uruchomiony na trasie A1, a drugi na DW935. 

KGP: 100 285 interwencji, 385 wypadków drogowych, 23 ofiary śmiertelne. [Podsumowanie tygodnia]

Komenda Główna Policji opublikowała najświeższe dane dotyczące interwencji policjantów za weekend. Poniżej znajduje się podsumowanie ostatniego tygodnia. Policjanci w ubiegłym tygodniu przeprowadzili 100 285 interwencji. Byli wzywani do 385 wypadków drogowych.

REKLAMA

Zmienią się zasady nakładania opłat drogowych: opłata infrastrukturalna, opłata nakładana ze względu na emisję CO2, opłata nakładana ze względu na zanieczyszczenie powietrza [Projekt ustawy]

Zmienią się zasady nakładania opłat drogowych: opłata infrastrukturalna, opłata nakładana ze względu na emisję CO2, opłata nakładana ze względu na zanieczyszczenie powietrza. Projekt ustawy trafił do uzgodnień i konsultacji.

Jak zarządzać flotą pojazdów elektrycznych

Badania rynkowe pokazują, że główne obawy, potrzeby i oczekiwania użytkowników elektromobilności, zarówno w firmach, jak i wśród indywidualnych konsumentów, dotyczą infrastruktury ładowania, zasięgu pojazdów elektrycznych oraz kosztów ich eksploatacji. To właśnie te kwestie stanowią obecnie największe wyzwania techniczne w procesie elektryfikacji flot. Dodatkowym wyzwaniem jest przekonanie pracowników do adaptacji nowych technologii.

REKLAMA