REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Łatwiejsze zarządzanie przesyłkami w Subiekt GT dzięki Siódemce

Subskrybuj nas na Youtube

REKLAMA

REKLAMA

Dodatek stworzony przez Siódemkę znacznie ułatwia wystawianie m.in. dokumentów przewozowych osobom korzystającym z programu magazynowo-sprzedażowego Subiekt GT.

Nie tylko dla Subiekt GT

REKLAMA

To kolejny duży program magazynowo-sprzedażowy, dla którego Siódemka przygotowała w pełni integrowalny dodatek, pozwalający na wsparcie procesu obsługi przesyłek w firmie. Obecnie rozwiązania Siódemki dostosowane są do systemów magazynowo-sprzedażowych używanych przez blisko połowę firm w Polsce. 7 Business Ship Control to już rodzina 6 aplikacji dedykowanych następującym systemom i programom: Symfonia, Forte, WF-Mag, Sello, Asystent i Subiekt GT. 

Dla małych i średnich firm

Ten ostatni to nowoczesny system sprzedaży dla małych i średnich firm, poszukujących sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu lub punktu usługowego. 7 Business Ship Control dla Subiekt GT to jedyne na rynku rozwiązanie, które umożliwia użytkownikom tego programu zarządzanie przesyłkami w ramach spójnego i bezpiecznego systemu. Po instalacji, 7 BSC staje się częścią Subiekta GT, umożliwiając w intuicyjny i prosty sposób przygotowanie dokumentów przewozowych oraz efektywne zarządzanie procesem obsługi przesyłek w firmie. Dzięki 7 BSC dedykowanemu Subiekt GT użytkownik może zapomnieć o czasochłonnym przenoszeniu danych oraz konieczności dodatkowej integracji programu z aplikacjami firm kurierskich.

Podstawowe funkcjonalności aplikacji 7 Business Ship Control dla systemu Subiekt GT:

Dalszy ciąg materiału pod wideo

• możliwość pełnej konfiguracji danych do wysyłki z bazy własnej danego programu magazynowo–sprzedażowego - każda przesyłka jest przygotowywana zgodnie ze zdefiniowanym wcześniej szablonem lub, w przypadku uzupełnienia przez użytkownika informacji o towarze (waga, wielkość opakowania lub łączna ilość opakowań w przypadku towarów składających się z wielu części), będzie pobierana z bazy towarów programu magazynowo-sprzedażowego.
• możliwość tworzenia listu przewozowego na podstawie danych z faktury sprzedażowej - natychmiast po wystawieniu faktury lub dokumentu wydania, program drukuje dokumenty przewozowe dla kuriera.
• możliwość tworzenia listu przewozowego niepowiązanego z żadnym dokumentem handlowym - istnieje możliwość wysłania do kontrahenta (klienta) dodatkowych paczek np. z dokumentami lub innymi przedmiotami, które nie są towarem.
• wydruk listu przewozowego na dowolnej drukarce laserowej w formacie A4 lub etykiety samoprzylepnej na drukarce termicznej.
• przygotowanie i drukowanie zbiorczego dokumentu wydania przesyłek kurierowi w formie dokumentu wydania - klient może przez cały dzień przygotowywać przesyłki i wystawiać faktury, a raz dziennie wydrukować wszystkie listy przewozowe i/lub dokument wydania dla kuriera, który przyjedzie je odebrać.
• pobieranie aktualnych statusów etapu doręczenia przesyłki, przypisanych do Odbiorcy lub dokumentu sprzedaży (faktury lub WZ) - funkcja ta umożliwia śledzenie statusów doręczeń wszystkich nadanych przez siebie paczek, bez konieczności przepisywania numerów listów przewozowych na strony www firm kurierskich.
• tworzenie szablonów dokumentów za pomocą modułu konfiguracyjnego aplikacji - moduł wysyłkowy 7 BSC dla Subiekt GT umożliwia tworzenie dowolnej ilości szablonów wysyłki, nawet dla każdej pojedynczej pozycji towaru lub kanału sprzedaży.

Aby zagwarantować pełne bezpieczeństwo systemu informatycznego klientów, aplikacja została przygotowana we współpracy z autoryzowanym partnerem InsERT S.A. firmą Smart-Office.

Źródło: Materiały prasowe Siódemka

Zapisz się na newsletter
Wszystko, co ważne dla każdego kierowcy. Zmiany przepisów, mandaty, testy aut, moto porady i wiele innych. Bądź na czasie z tym, co dzieje się w świecie motoryzacji, zapisz się na nasz newsletter.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Moto
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Jazda na rowerze staje się ulubionym sportem Polaków

Jazda na rowerze z każdym rokiem zyskuje na popularności. Kolarstwo uchodzi za ulubioną aktywność fizyczną Polaków. Rodacy nie zadowalają się już zwykłym "góralem". Ci, którzy planują w najbliższym czasie zaopatrzyć się w dwa kołka kupują kolejny rower albo wymieniają na lepszy.

Koniec bezkarności rowerzystów i użytkowników hulajnóg! Czas na tablice rejestracyjne i wyższe mandaty

Ze statystyk policyjnych wynika, że rowerzyści są drugą, po kierowcach, grupą sprawców wypadków drogowych. Tymczasem, aby poruszać się po drodze rowerem nie trzeba mieć żadnych uprawnień (po osiągnięciu pełnoletności). Jak można poprawić bezpieczeństwo na drogach?

KGP: 109 332 interwencji, 291 wypadków drogowych, 12 ofiar śmiertelnych. [Podsumowanie tygodnia]

Oto najświeższe dane dotyczące interwencji policjantów za weekend opublikowane przez Komendę Główną Policji. Policjanci podsumowali także zdarzenia z minionego tygodnia.

19-letni motocyklista bez uprawnień potrącił policjanta i zbiegł

19-nastolatek z Międzyrzecza (Lubuskie) stanie przed sądem za zarzut spowodowania wypadku, niezatrzymanie się do kontroli i ucieczkę z miejsca wypadku.

REKLAMA

Nowe przepisy fotoradarowe: Właściciel pojazdu jako kozioł ofiarny?

Ustawodawca szykuje kolejną rewolucję w przepisach drogowych. Tym razem uderzy ona nie tylko w kierowców łamiących przepisy, ale także w właścicieli pojazdów, którzy nie wskażą osoby prowadzącej pojazd w chwili popełnienia wykroczenia. Jeśli fotoradar uchwyci pojazd przekraczający prędkość, a właściciel odmówi podania danych kierowcy, nie tylko zapłaci karę, ale również straci dowód rejestracyjny swojego samochodu.

Pijany senior uciekał przed policją po polach uprawnych. Auto dachowało

72-latek jechał bez zapiętych pasów, więc policja chciała zatrzymać go do kontroli. Rzucił się w pościg, który zakończył się dachowaniem. Okazało się, że jest pijany.

Otrzymałeś wiadomość ws. zaległych płatności w e-TOLL? KAS ostrzega przed oszustami

Krajowa Administracja Skarbowa w przesłanym we wtorek, 25 marca 2025 r. komunikacie prasowym ostrzega przed oszustami wysyłającymi fałszywe wiadomości w sprawie zaległych płatności w e-TOLL. Publikujemy przykładową fałszywą wiadomość.

Już nie tylko diesel czy benzyna. I nawet nie zawsze samochód. Jak Polacy wybierają środek transportu?

W dzisiejszych czasach wybór środka transportu to nie tylko decyzja między samochodem z silnikiem benzynowym a dieslem. Możliwości jest więcej, a kierowcy mają różne oczekiwania. Jak Polacy wybierają codzienny środek lokomocji?

REKLAMA

KGP: 93 352 interwencji, 312 wypadków drogowych, 17 ofiar śmiertelnych. [Podsumowanie tygodnia]

Komenda Główna Policji opublikowała najświeższe dane dotyczące interwencji policjantów za weekend. Poniżej znajduje się podsumowanie ostatniego tygodnia. Policjanci w ubiegłym tygodniu przeprowadzili 93 352 interwencji. Byli wzywani do 312 wypadków drogowych.

Mandat za przeładowaną ciężarówkę, a zaniżona waga w CMR. Kto za to ponosi odpowiedzialność?

Przeładowanie pojazdu w transporcie drogowym to częsty problem, który może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych i finansowych, w tym mandatów nałożonych na przewoźnika. W sytuacjach, gdy błędne dane o wadze towaru zostały przekazane przez spedytora lub nadawcę towaru, pojawia się pytanie o podział odpowiedzialności między przewoźnika a spedytora czy nadawcę. Najczęściej problem dotyczy mandatów zagranicznych, dlatego kluczowe znaczenie w tej kwestii mają przepisy Konwencji o umowie międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR).

REKLAMA