REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Najczęściej zadawane pytania osób korzystających z Interhome

Subskrybuj nas na Youtube
Dołącz do ekspertów Dołącz do grona ekspertów
Interhome, www.interhome.pl

REKLAMA

REKLAMA

Czy cena może się zmienić? Po co wpłacamy kaucję? Gdzie odbieramy klucze do mieszkania?

Czy cena jest stała?

REKLAMA

Dokonując rezerwacji w Interhome i wpłacając 30% zaliczkę klienci otrzymują 100% gwarancję, że wartość wyjazdu z Interhome nie ulegnie zmianie. Należy wybrać swoje wymarzone miejsce wakacyjne i ze spokojem oczekiwać na najlepszy czas w roku - na urlop! Przeglądając oferty należy pamiętać, że podane ceny dotyczą wynajęcia apartamentu czy domu wakacyjnego za tydzień dla podanej ilości osób.

Czy można wynająć obiekt, gdzie akceptowane są psy?

Właśnie z myślą o tych, którzy jadą na wakacje z psem lub kotem i nie chcą na miejscu narażać się np. na krytyczne uwagi niezadowolonych sąsiadów, Interhome przygotował ofertę, gdzie psiaki są mile widziane.

Jeśli nie umiem, nie mam czasu szukać oferty samodzielnie na www, czy mogę oczekiwać pomocy ze strony Interhome?

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Jeśli klienci mają trudności z wyborem należy podać swoje wymagania – Interhome przygotowuje dla Państwa ofertę szytą na miarę! Czekamy na zapytania pod numerem telefonu 022 642 23 84, prosimy do nas napisać: info@interhome.pl. albo przesłać formularz do wypełnienia na stronie www.interhome.pl

Czy Interhome posiada oferty last minute?

Klienci mogą rezerwować oferty w systemie "last minute" na 7 dni przed datą rozpoczęcia pobytu. W Interhome "last minute" nie oznacza gorszego standardu. Po prostu, jeśli na 7 dni przed datą przyjazdu nie mamy jeszcze rezerwacji - cena może być obniżona - nawet o 33%. Współpracujący z nami właściciele wychodzą ze słusznego założenia, że lepiej wynająć dom lub apartament za niższą cenę niż ma on być niewykorzystany. Taka promocja dotyczy ok. połowy naszej oferty - często są to superluksusowe, 4- lub 5-gwiazdkowe wille i apartamenty.

Czy i po co jest kaucja?

Kaucja to określona na umowie kwota, która jest pobierana w gotówkowej lub bezgotówkowej formie w dniu odbioru kluczy. Ma charakter zwrotny, jest formą zabezpieczenia na wypadek ewentualnych szkód, które mogą uczynić osoby użytkujące obiekt.

Jak liczyć dzieci?

Liczba osób jest ograniczona do podanej w ofercie, dzieci powinny być liczone tak jak osoby dorosłe, chyba że w danym obiekcie przewidziane są dostawki.

Czy obiekty można rezerwować tylko w terminie sobota – sobota?

W sezonie większość obiektów może być rezerwowana w terminie sobota – sobota, poza sezonem mogą to być terminy krótsze, min. 3 noce lub rozpoczynające się nietypowo od innego dnia tygodnia. W większych miastach często są to terminy nietypowe zarówno w przypadku ilości dni jak i dnia rozpoczęcia pobytu. W wyszukiwarce pojawiają się po narzuceniu konkretnego terminu odpowiednio dostępne oferty.

W jaki sposób znaleźć obiekt i jak odbiera się klucze?

Klucze odbierane są w biurach lokalnych na miejscu lub przekazywane przez osobę prywatną w określonym w dokumentach miejscu. Opisową trasę dojazdu klienci otrzymują na voucherze – dokumencie podróży. Wybrane oferty mają określone namiary GPS.

Jakiego rodzaju wyposażenia należy się spodziewać?

REKLAMA

Rodzaj i jakość wyposażenia obiektów Interhome jak również ich otoczenie są często odzwierciedleniem bardzo szczególnej kultury narodowej i regionalnej.
W każdym domu/apartamencie wakacyjnym Klient może spodziewać się: samodzielnej części mieszkalnej bez dostępu dla osób trzecich, wystarczającej ilości miejsc siedzących w części mieszkalnej,stołu do posiłków z wystarczającą ilością miejsc siedzących, możliwości gotowania z odpowiednią ilością sprzętu do gotowania, lodówki i niezbędnej ilości zastawy stołowej.

W obiektach wakacyjnych całorocznych ogrzewanie jest oczywiście zapewnione i z reguły wliczone w cenę. W typowo letnich miejscowościach wypoczynkowych ogrzewanie zapewnione jest tylko wówczas, gdy zostało ono wymienione w katalogu, znajduje się tam również informacja o tym, czy jest ono dodatkowo płatne.

Odbiorniki telewizyjne są zazwyczaj kolorowe. Czarno-białe telewizory zdarzają się rzadko i jest to podane w katalogu.

Jeśli w domu jest kominek, to oczywiście Klient może z niego korzystać, ale drewno do kominka jest dodatkowo płatne, chyba że w opisie oferty podano, iż jest do dyspozycji na miejscu lub należy zapewnić je sobie we własnym zakresie.

Należące do obiektu miejsca parkingowe są wliczone w cenę, chyba że zapisano inaczej w opisie obiektu. Parkingi publiczne nie są częścią umowy wynajmu, wszelkie informacje o nich nie są wiążące. Standardowe wymiary łóżek:

  • pojedyncze 190 x 90 cm
  • francuskie (1 materac dla 2 osób) 190 x 140 cm
  • łóżko podwójne (2 materace) 190 x 80 cm
  • łóżka piętrowe są najczęściej przeznaczone dla dzieci.

Podane w opisach odległości i wymiary należy traktować szacunkowo. Użytkowanie należących do obiektu wakacyjnego lub osiedla wakacyjnego sprzetów i obiektów takich jak np.: basen, plac zabaw, kort tenisowy itp. jest wliczone w cenę, o ile w opisie nie podano inaczej. Obiekty publiczne (baseny, korty tenisowe, restauracje itp.) nie są częścią kontraktu wynajmu, wszystkie wskazówki ich dotyczące mają jedynie charakter informacyjny i nie są zobowiązujące.

Czy Interhome ma rezydentów

Klient Interhome odbiera klucze od osoby odpowiedzialnej za klucze, nazywanej keyholderem. Osoba ta posługuje się językiem lokalnym, nie ma obowiązku znać języków obcych, np. angielskiego. Duża część osób odpowiedzialnych za klucze zna w stopniu komunikatywnym np. język angielski. Interhome nie ma swoich rezydentów. Wszelkie pytania, problemy i pytania o pomoc na miejscu należy kierować bezpośrednio do keyholdera lub biura Interhome.

Zamów bezpłatny katalog lub ofertę "szytą na miarę"!

Zapisz się na newsletter
Wszystko, co ważne dla każdego kierowcy. Zmiany przepisów, mandaty, testy aut, moto porady i wiele innych. Bądź na czasie z tym, co dzieje się w świecie motoryzacji, zapisz się na nasz newsletter.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

REKLAMA

Moto
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Koniec bezkarności rowerzystów i użytkowników hulajnóg! Czas na tablice rejestracyjne i wyższe mandaty

Ze statystyk policyjnych wynika, że rowerzyści są drugą, po kierowcach, grupą sprawców wypadków drogowych. Tymczasem, aby poruszać się po drodze rowerem nie trzeba mieć żadnych uprawnień (po osiągnięciu pełnoletności). Jak można poprawić bezpieczeństwo na drogach?

KGP: 109 332 interwencji, 291 wypadków drogowych, 12 ofiar śmiertelnych. [Podsumowanie tygodnia]

Oto najświeższe dane dotyczące interwencji policjantów za weekend opublikowane przez Komendę Główną Policji. Policjanci podsumowali także zdarzenia z minionego tygodnia.

19-letni motocyklista bez uprawnień potrącił policjanta i zbiegł

19-nastolatek z Międzyrzecza (Lubuskie) stanie przed sądem za zarzut spowodowania wypadku, niezatrzymanie się do kontroli i ucieczkę z miejsca wypadku.

Nowe przepisy fotoradarowe: Właściciel pojazdu jako kozioł ofiarny?

Ustawodawca szykuje kolejną rewolucję w przepisach drogowych. Tym razem uderzy ona nie tylko w kierowców łamiących przepisy, ale także w właścicieli pojazdów, którzy nie wskażą osoby prowadzącej pojazd w chwili popełnienia wykroczenia. Jeśli fotoradar uchwyci pojazd przekraczający prędkość, a właściciel odmówi podania danych kierowcy, nie tylko zapłaci karę, ale również straci dowód rejestracyjny swojego samochodu.

REKLAMA

Pijany senior uciekał przed policją po polach uprawnych. Auto dachowało

72-latek jechał bez zapiętych pasów, więc policja chciała zatrzymać go do kontroli. Rzucił się w pościg, który zakończył się dachowaniem. Okazało się, że jest pijany.

Otrzymałeś wiadomość ws. zaległych płatności w e-TOLL? KAS ostrzega przed oszustami

Krajowa Administracja Skarbowa w przesłanym we wtorek, 25 marca 2025 r. komunikacie prasowym ostrzega przed oszustami wysyłającymi fałszywe wiadomości w sprawie zaległych płatności w e-TOLL. Publikujemy przykładową fałszywą wiadomość.

Już nie tylko diesel czy benzyna. I nawet nie zawsze samochód. Jak Polacy wybierają środek transportu?

W dzisiejszych czasach wybór środka transportu to nie tylko decyzja między samochodem z silnikiem benzynowym a dieslem. Możliwości jest więcej, a kierowcy mają różne oczekiwania. Jak Polacy wybierają codzienny środek lokomocji?

KGP: 93 352 interwencji, 312 wypadków drogowych, 17 ofiar śmiertelnych. [Podsumowanie tygodnia]

Komenda Główna Policji opublikowała najświeższe dane dotyczące interwencji policjantów za weekend. Poniżej znajduje się podsumowanie ostatniego tygodnia. Policjanci w ubiegłym tygodniu przeprowadzili 93 352 interwencji. Byli wzywani do 312 wypadków drogowych.

REKLAMA

Mandat za przeładowaną ciężarówkę, a zaniżona waga w CMR. Kto za to ponosi odpowiedzialność?

Przeładowanie pojazdu w transporcie drogowym to częsty problem, który może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych i finansowych, w tym mandatów nałożonych na przewoźnika. W sytuacjach, gdy błędne dane o wadze towaru zostały przekazane przez spedytora lub nadawcę towaru, pojawia się pytanie o podział odpowiedzialności między przewoźnika a spedytora czy nadawcę. Najczęściej problem dotyczy mandatów zagranicznych, dlatego kluczowe znaczenie w tej kwestii mają przepisy Konwencji o umowie międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR).

Przestraszył się policjantów, więc uciekał samochodem, łamiąc przepisy

Nocy pościg ulicami Białegostoku zakończył się zatrzymaniem 32-letniego kierowcy. Mężczyzna najpierw przekroczył prędkość, a potem - zamiast zatrzymać się do kontroli - zaczął uciekać.

REKLAMA